Видеонаблюденията, които повторно ще се гледат на сесията в четвъртък, бяха тема номер едно на политическия съвет на коалицията, пише в. "Марица". Градоначалникът също е присъствал, въпреки че е в отпуск, а за подкрепа беше поканил шефа на Трето РПУ Никола Симов.

Той много убедително обясни на съветниците, че видеонаблюденията не нарушават човешките права, а с данните от записи ще разполага само полицията, разказа след сбирката Атанасов. Очаквам, че предложението ще бъде прието, прогнозира той.
ИЗБРАНО