Българки и румънки ще се вихрят в авторали
15-тото традиционно осмомартенско автомобилно състезателно шоу “Мис шофьор - 2011” за купата на Русе ще се проведе на 12 март (събота), съобщи Дарик.
Заявки се приемат до 16 ч. на 11 март /петък/ в офиса на Съюза на Частните Транспортни Превозвачи – Русе на улица “Доростол” №64 (срещу църквата Света Богородица), телефон 84-54-84. В шоуто ще участват дамски екипажи от България и Румъния.