Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци
След като в четвъртък от "Е. ОН" спряха тока на половината Трета поликлоника по погрешка, продължават да лъсват и много други гафове на електроразпределителното дружество. Те обаче винаги са за сметка на клиентите.
60-годишната жена била неприятно изненадана на 28 юли, когато в дома и дошъл младеж, който се представил за служител на „Е. ОН" и заявил, че е изпратен да и спре тока.
„Живея в стара къща, където използвам само една крушка и малко бързоварче. Според инкасаторката, която ми засича тока за последния месец, нямам изгорен и половин киловат. Защо сега се случва така, че ме оставят без ток и трябва да си светя с фенерче, за да си вляза вкъщи", пита Стояна Христова, цитирана от в. “Бряг“.