назад
Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци
След като в четвъртък от "Е. ОН" спряха тока на половината Трета поликлоника по погрешка, продължават да лъсват и много други гафове на електроразпределителното дружество. Те обаче винаги са за сметка на клиентите.
Обратно в новинатаКоментари - Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018