За това алармира вчера шефът на летище Пловдив Дойчин Ангелов, цитиран от в. "Марица".

Повечето дефекти на модерната и скъпа сграда са излезли на бял свят веднага след въвеждането в експлоатация на терминала. Той беше построен за рекордно кратките 4 месеца - от февруари до юли 2009 г., от фирмата, спечелила конкурса в надпревара с още десет фирми - “Коев”ЕООД.

Стойността на проекта е 18 милиона 158 хиляди лева. Заедно с изграждането на перона поръчката е стигнала 40 милиона лева.