Дама декларира най-високия данък за 2010 г.
Дама декларира в НАП-Пловдив най-големия до този момент данък, дължим от физически лица за доходи, получени през миналата 2010 година, съобщи Дарик.
Практиката от последните години показва, че най-големите суми обикновено са обявяват по интернет с електронен подпис, за да може след това при плащането на данъка клиентът да ползва 5% отстъпка. Гражданите, които смятат да използват електронното деклариране пред НАП, могат да го направят днес до полунощ, като предимството на услугата освен удължения срок е, че може да се използва и у дома чрез личния компютър.