Горд съм от това, че единствено моето име се споменава в изследването, обясни кметът, цитиран от Дарик.

Фактът, че за цялата партия ГЕРБ ще гласуват 26% от хората, а еднолично за мен 18%, е невероятно добър резултат за мен, каза още Атанасов.

Въпреки, че според проучването съм събрал повече проценти и от кандидатите на БСП, Синята коалиция и "Атака", все още не съм решил дали ще се кандидатирам за втори мандат, допълни пловдивският кмет.