Целта е да се обсъдят идеи за реализиране на проекти за улеснение на пътния трафик в Пловдив, съобщи "Фокус".

Форумът е организиран от община Пловдив, Областната дирекция на МВР и Гражданския клуб. Предвидени са доклади и презентации от КАТ, Пътна полиция и НПО.