Това оповестиха на съвместната пресконференция в общината кметът Славчо Атанасов и самата Нешка Робева, съобщи в. "Марица".

Спектакълът, подготвен по стиховете на Христо Ботев и Иван Вазов, ще се играе на 18 април, в навечерието на годишнината от Априлското въстание, от 18 и 20 часа в Драматичния театър. Общината ще плати на трупата 8000 лева.