http://mbal.hit.bg
Санитарка ограбва пациенти в болница
Санитарка в хасковската болница е била заловена след кражба на портмоне от пациентка, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Сигналът за изчезналия портфейл е подаден вчера сутринта от 41-годишна жителка на стамболовското село Балкан, която установила липсата на 25 лева, лични документи и дебитни карти, уточниха от полицията, цитирани от Haskovo.info.
Хасковските полицаи установили, че портмонето е било задигнато от 45-годишна санитарка. Откраднатото е върнато на потърпевшата с протокол. По случая е образувана преписка.
По неофициална информация това не е първият подобен случай в болницата. Санитарката взимала чужди вещи и пари и друг път, но въпреки оплакванията досега това не било доказано.
Хасковските полицаи установили, че портмонето е било задигнато от 45-годишна санитарка. Откраднатото е върнато на потърпевшата с протокол. По случая е образувана преписка.
По неофициална информация това не е първият подобен случай в болницата. Санитарката взимала чужди вещи и пари и друг път, но въпреки оплакванията досега това не било доказано.