В надпревара, кой от всичките новостроящи се търговски центрове ще посрещне пръв клиенти, вчера бе отворен МЕГА МОЛ.

Множество пенсионери и ученици се бяха събрали в очакване на ниски цени, но останаха неприятно изненадани, когато разбраха, че в голeмия магазин до градската болница има само книжарница, аптека и дрогерия. На много от възрастните хора, престрашили се да се качат на втория етаж, се наложи да пъшкат по стълбите, тъй като много от ескалаторите и асансьорите не работеха.

Нямаше ги и официалните лица, които да посрещнат първите клиенти. Точно в 10:10 часа охраната отвори вратите и тълпата се втурна вътре. Скоро след това обаче, хората започнаха да се изнизват от МЕГА МОЛ.