Б.С от крайдунавския град е сключил споразумение с прокуратурата и се е признал за виновен, че нерегламентирано е включил своя телевизор към мрежата на „Кейбълтел”.

Служители на компанията открили, че Б.С. на 12-ти май 2010 г. неправомерно е прекарал проводник от кабелите на „Кейбълтел” до своя дом и го е включил към телевизора си. За стореното му било наложено наказание „Лишаване от свобода” за срок от три месеца, чието изтърпяване се отлага за изпитателен срок от три години.