В голямата си част старите пейки са изпочупени и това е пичината за подмяната им. Вече са поставени около 40 пейки от ангажираните екипи на фирма "Озеленяване", съобщава "Дневник". Над 310 нови пейки са поставени и в другите паркове и градини през това лято.