Потрошени мотористи в ”Пирогов”
На лечение в УМБАЛСМ „Пирогов” са приети мъж и млада жена, пострадали при катастрофи с мотори, съобщиха от пресцентъра на болницата.
28-годишната В. Б. е със счупена лява предмишница, след като претърпяла катастрофа с мотора си на бул. „Христо Ботев”, в столицата.
Пострадалият мъж в тунела на софийското метро на 17 август, който все още е неизвестен, продължава да е в кома, съобщиха още "Пирогов". Той е настанен в реанимацията на Клиниката по неврохирургия на УМБАЛСМ „Пирогов, след като на 19 август претърпя втора операция. При приемането му в болницата се наложи веднага да бъде ампутиран десния му крак.