БГНЕС
Русенец ходи 8 пъти до данъчното заради 1 ст.
Дълг от 1 ст. към държавата причинил на Илия Илиев от Русе куп нерви и 8 посещения в местното данъчно.
Ходенето по мъките започнало, след като решил да си извади документ, че е изряден данъкоплатец. Причината била, че Илиев кандидатствал по проект, финансиран от еврофондовете, съобщи БНР.
От НАП му казали, че трябва да плати 1,67 лв. Човекът ги внесъл, като за услугата в банката дал 3,50 лв. Когато обаче потърсил след няколко дни документа от данъчните, се оказало, че му е начислена лихва от 1 ст. Така се наложило да остави втори път 3,50 лв. в банката, за да погаси и този дълг.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО