Реабилитираха дебелите жени
Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.
Обратно в новинатаКоментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg
Коментари
ПРАВА Е ТАМ ОНАЗИ ЖЕНА ДЕТО КАЗВА,ЧЕ КАКВО СЕ ВЪЛНУВАТЕ ОТ КИЛАТА НА ХОРАТА,НИТО СА ВИ НА МАСАТА ,НИТО В ЛЕГЛОТО.ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА И НЕ ОБЩУВАЙТЕ С ПЪЛНИ ХОРА.ТЕ СИ ГЛЕДАТ ТЕХНИЯ ЖИВОТ И НЕ СА РЕВНАЛИ ДА ГИ ХАРЕСВА НЯКОЙ.КОЙ КАКВОТО МУ ХАРЕСВА ТОВА ЩЕ ГЛЕДА.ВЪВ ВСЕКИ СЛУЧАЙ ЕДИН МЪЖ ИЛИ ЕДНА ЖЕНА,КОИТО ЩЕ ОПРЕДЕЛЯТ КАЧЕСТВАТА НА ИНДИВИДА САМО ОТ КИЛОГРАМИТЕ Е...ТОВА СИ Е ЖИВО МНОГО,МНОГО ,АМА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НИСКО НИВО.ТАКА,ЧЕ НЕ ВЯРВАМ НЯКОЯ УМНА ЖЕНА/БИЛА ТЯ И ПЪЛНА ДА ХАРЕСВА ТАКИВА ТЪПУНГЕРИ.
Statistikata i logikata govoriat, che debelite zeni sa s po tesni p*i i zadnici ot klioshtavite. Tova e osnovnata prichina veshtite maze da gi haresvat poveche. Koi normalen maz bi iskal da si zavira kraya v kup kokali i marsha?
в съотношението височина / тегло 1/3 Пример : Висока 180 см. , тегло 60кг. с толеранс от 5%.Всичко друго е ала-бала.
Основното правило е: Поддържай такива килограми, с които се чувстваш леко и комфортно в тялото си. И никакви диети и подобни безумия. Повече движение, по-малко време на масата... и се хранете само когато имате нужда от това, а не по задължение или понеже такъв е обичаят. Огледайте и вижте, че колкото по-нагоре отивате в социалната стълбица, толкова по-малко се срещат дебели хора. Това би трябвало да ви светне лампата!
АБЕ СВИНЬО Я КАЖИ КОЛКО ТОНА ЛЯЙНА СЕРЕШ НА ДЕН? ТИ СИ ФАБРИКА ЗА ЛЯЙНА,ДЕБЕЛА И ПРОСТА ПАЧА.ДА ЕБЕШ ДЕБЕЛА Е ВСЕ ЕДНО ДА ЧУКАШ КЪС СЛАНИНА..ОТВРАТ.ДЕБЕ ХОРА ПРЕДИЗВИКВАТ САМО ОТВРЪЩЕНИЕ,А ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗОЛИРАТ ОТ ОБЩЕСТВОТО ПЪЛНА ПОВЪРНЯ. СПОРЕД ТЕБ МОЖЕ И ДА СЪМ КОМПЛЕКСАР,НО ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ МОГАТ ДА ПРЕДИЗВИКАТ САМО ОТВРЪЩЕНИЕ,НЯМА НИЩО СЕКСУАЛНО В ЕДНА СВИНЯ,КЪСОВЕ СЛАНИНА.ВЯРВАЙТЕ СИ,ЧЕ СТЕ РЕАБИЛИТИРАНИ В ОБЩЕСТВОТО АМА В АНАДОЛА ИЛИ ЦИГАНСКАТА МАХЛА. НЕ СЕ ПЪНИ ДА УПОНИРАШ СЛАНИНО ТЪПА АМО ОТИВАЙ НА ФИТНЕС. ЗАЩОТО ЩЕ ПУКЯСАШ ПО-СКОРО ОТ ИНФАРКТ ОТКОЛКОТО ДА ТИ СЕ ОТДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПРАВИШ СЕКС ОСВЕН АКО НЕ СИ В АНАДОЛА.
ДА ЧУКАШ ДЕБЕЛА СВИНЯ СИ Е АБСОЛЮТНА ОТВРАТ! ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ СА КАТО ПРОКАЗА,УЖАС ВМЕСТО ДА ДОСТАВЯТ УДОВОЛСТВИЕ ДОСТАВЯТ ОТВРАЩЕНИЕ САМО.
ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ СА ФАБРИКА ЗА ЛАЙНА,ЗА ДРУГО НИЩО НЕ СТАВАТ! ПРЕДИЗВИКВАТ САМО ОТВРАЩЕНИЕ.
Според това проучване най-привлекателна явно е директорката на Агенцията по Вписванията -Даниела Митева. Ма да знаете как се е поправила като рекламата на MICHELIN.
аз не съм дебел,ама практикувам онанизъм/чикии/.Кога нямам време за жени/заради бизнес,спорт и т.н./,чикията е приятно решение.
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...