Коментари - Реабилитираха дебелите жени | dnes.dir.bg
назад

Реабилитираха дебелите жени

Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.

Обратно в новината

Коментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Въпреки , че си дебела, от написанотоот теб лъха злоба и завист към нормалните жени. Вземи се стегни, спри да се тъпчеш, и ще се почустваш по- добре. А за кучето с погачата дето можело да мине между краката на слаба жена ... по-добре така, отколкото да триеш бут в бут, да протриваш дънките си отвътре, и да не можеш да си видиш шушата без огледало.

Точно такива сме ние мъжете! Външността не е от никакво значение, важна е само вътрешната красота...или поне мъжете, които им се налага да прибягват до подобни сайтове.

Слабите жени се мислят за неземни красавици и си въобразяват, че само защото са слаби трябва да бъдат харесвани. Когато това не се случи, изпадат в ярастна злоба. Мъже, моля ви прогледнете, че между краката им може да мине куче с погача!

Сто на сто си доста богата, та момчето те обожава! Слез на земята докато не са те свалили принудително!

Не се карайте. Всички жени са красиви и всяка може да е чаровна. Някои ги харесват по-така, други ги харесват по-иначе. И именно в това е хубавото, че няма универсален критерий за красота. Излишните килограми (или липсващите такива) са проблем главно на самия човек, а не на околните му хора. Затова, чувствайте се добре и лъчезарни в каквито и да е форми/пропорции на вашето тяло.

Ясно, задникът ти е като на носорог. ОТСЛАБНИ И ЩЕ СТАНЕШ ПО-ЩАСТЛИВА!

Браво на Кики, ами наистина не е важно килограмите а душата и сърцето на жената и вярно е и това че за всеки влак си има пътници. Аз съм на 60 г 1.64 м и съм 68 кг и да Ви кажа като млада бях 47 кг и бях като дъска не съм имала толкова ухажори а сега на стари години с тия пропорции имам млад приятел с 13 год по млад който ме обожава и ме прави щастлива, така че разни хора разни вкусове имат а пък всеки с късмета си, но наистина слабите момичета са с голямо самочувстие и надути, а това е отблъскващо според мен, бъдете мили и добри и ще бъдете щастливи.

дебелите имат повече енергия, движат нещата и правят чудеса!

Айде, айде не се оправдавайте с болести! Точно лакомията ви причинява болестите! Ама как може от нерви да се пълнее, като е точно обратното! Знаете ли колко негри в Африка лишавате от храна и вода! А?

Мисля, че една жена не бива да допуска да става над 100 кг, зависи също и каква е височината и, но ако стигне около 80 кг - трябва спешно да се запише във фитнес клуб и да започне да се храни с по-ниско калорични храни, слабомаслено мляко, плодове и зеленчуци. Има лекарства (психофармацефтични например и други), от които се пълнее като странично действие, а и всички хора си имат и генетична предразположеност към пълнеене или слабеене. Лошото е, че в България много рядко може да се видят хора, които бягат за здраве или вървят със nordic wolking - щеки, няма и обособени асвалтирани алеи за разходки около градовете и селата. В българската култура все още спортът не е станал масов и не е намерил подобаващото му се място, за разлика от пушенето например, което е значително по-масово. На Госпожата Машаллах (06.09.2009 г. 15:26ч.) бих казала, да не се радва, че жененият и шеф си иска от нея, защото това е mobbing и който е женен, е длъжен на първо място да е верен на жена си и да се грижи за семейството си, ако не я обича и не я иска повече - по-почтено е първо да се разведе с нея, а след това да си търси друга жена, а не да изнудва и да се мъкне след подчинените си жени и да ги изнудва. Това е много грозен български феномен, в другите страни от Западна Европа няма такива разгащени и разпасани шефове, както в България. Освен това всяка една жена, независимо дали е съвсем слаба или закръглена, за да изглежда добре е от съществено значение дали е здрава, дали пуши и пие алкохол, дали има възможност да се наспива достатъчно, дали спазва нужната хигиена на тялото, дали е постигнала духовно равновесие, колко е интелигентна, ползва ли добра козметика и има ли възможност да си купува подходящи и удобни дрехи и обувки. Поддържането на красотата струва също и значителни суми пари, има стилисти и пластични хирурзи, които срещу добро заплащане за няколко месеца биха могли да направят от всяка една грозотия едно много очарователно същество. Познавам и някои елегантни дами, на които мъжете им изневеряват и те страдат, така че официални изводи не могат да се правят дали това е само заради фигурата, или има и други работи и какви са те точно.

Истината е, че наднорменото тегло не е нито здравословно, нито нормално, нито каквото и да е било друго нещо, което да го извинява. Нищо лично не влагам в този коментар и ще ви препоръчам да се обърнете към животниското царство, където това явление не се среща, защото не е естествено състояние. Сред великите личности на човечеството няма да срещнете (освен като рядко изключение) нито един дебел човек. Като изключим болестните състояния, свърхтеглото е единствено резултат от неправилен начин на живот. Разбирам жестта, който се прави в статията към дебелите хора, но това не променя истината..

Истината е, че наднорменото тегло не е нито здравословно, нито нормално, нито каквото и да е било друго нещо, което да го извинява. Нищо лично не влагам в този коментар и ще ви препоръчам да се обърнете към животниското царство, където това явление не се среща, защото не е естествено състояние. Сред великите личности на човечеството няма да срещнете (освен като рядко изключение) нито един дебел човек. Като изключим болесните състояния, свърхтеглото е единствено резултат от неправилен начин на живот. Разбирам жестта, който се прави в статията към дебелите хора, но това не променя истината.

Тия в тези сайтове трябва да са много закъсали за секс. То ако пък не си закъсал ко ще дириш в такива сайтове. Анкетата не е обективна!!!

Злобата е по-вредна от наднорменото тегло и всеки да търси лек за нея, защото тя вече образува болести в тялото. Само така може да бъдете щастливи. БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!

EDIN SMISLEN PASAZ DA PROCHETA V TEZI KOMENTARI.POUCHETE SE I VNIKNETE XUBAVO V TEKSTA OT NAPISANOTO OT KIKI.

Всичките сте големи разбирачи ,всичко е много относително.100 човека 100 мнения така че...

Обичам си аз мойта дебеланка !

Само мога да кажа,че вече рядко можеш да срещнеш човек ,от кадее тази злоба не мога да разбера.Когато видите пълен човек защо първо не си зададете въпроса как е този човек,тъй като не всичко е от ядене,а здравословни проблеми,но липсата на мозъчно вещество не ви позволява да мислите.И искам да ви кажа,че по мои наблюдения не дебелите са фабриката за лайна,а слабите.Колко слаби жени има ядят като не видяли,но правото им черво ги спасява.А дебеланките по цял ден да не сложат троха в устата и да им прилошава,пак ще кажат всички,че ядат и не се спират.Била съм 47кг.и знам какво е да си слаба,в момента съм доста пълна,но не както казват всички от плюскане,а от проблеми и здравословни и от нерви,по цял ден не спирам,но не мога да отслабна.Имам си две дечица да са ми живи и здрави,мисля,че това е най-важното и ценно нещо в живота.Искам да кажа на слабите,че колелото на живота се върти и утре не се знае какъв ще станеш,защото много хора са ми се присмивали и колко съм плакала,но почти всички се освиниха.Аз мисля,че никой не би искал да е дебел,а ако е така то значи има причина затова.Бъдете хора,помислете малко и за много по важни неща от това да се подигравате,за това което се случи вчера,май не ви трогват тези неща.

debelite sa gotini

Krasavice, nito celulita nito striite sa zapazena marka na debelite. Az imah celulit kakto si bqh 47kg (ryst 160cm). A strii se poluchavat pri vnezapna promqna na tegloto, bez zna4enie v kakva posoka i po kakvi pri4ini.

Като изправите кривата на удоволствието!:)

Една дебеланка е за предпочитане от една стройна досадница!

Не разбирам защо слабите жени да не са добри домакини, както се изказват някои?! Нито защо слабите трябва да са празноглави. Нима няма дебели жени, които не знаят от коя страна на тигана се пържи или всички с наднормено тегло са умни?! Всичко си е до човека и излъчването му и начинът, по който се държи с останалите. Това обаче много зависи от себеусещането и на жените, и на мъжете.

На 50 г. съм, тежа 122кг, не помня какво е това секс, мъжът ми чука слабата си грозна и пъпчива счетоводителка, пия лекарства за кръвно, грижа се за болния му от алцхаймер баща, за да не остана сама. Това е действителността, скъпи дами. Няма значение как съм напълняла, обществото не ме приема нормално. Не с есамосъжалявам, но се налага да търпя.

imam 30 g trudov stag - smenila sam 4 rabotni mesta - ne sam zabelyazala palnite da se haresvat poveche . figurata e ot golyamo znachenie - hresvat se stroyni jeni

Като гледам колко много коментари явно сме си затъстяваща нация..... :( Да живеят братушките американци! OOOh yes!

А нас кога ще ни реабилитират?

абе дебели , когато човек се чувства добре в кожата си ,когато има обич ,внимание и живее добре дали е дебел или кльощав не е важно . пък който харесва подвежни окачалки да си ги ухажва .познавам доста кльощави и силно комплексирани дами . та килограмите не са болка за умиране стига жената натрупала ги да еЧОВЕК

Голям майстор, на голям тезгях работи....Айде със здраве ;)

Не всички стрии са резултат от наднормено тегло. Какво ще кажеш за жените, които са получили тези ужасни белези след бременност? Така, като те чета определено нямаш детенце а ако пък някой ден Бог ти даде да си имаш можеш и да се откажеш от кърменето?!!!!?!!!!? Погнусянав се от такива жени като теб!!!!!!!!!! И се обзалагам, че не си нито хубава, нито апетитна. АМАН ОТ АНОРЕКСИЧКИ!!!!!!!

Самоуспокоявайте се вие, че дебелите се котират. Щом си вярвате, вярвайте си, но да знаете, че човек като е слаб се чувства сто пъти по-добре. На 43 години съм, не съм кльощава, но съм си достатъчно слаба за да ме харесват. Учудвам се на млади жени, плувнали в меса и увиснали гърди, ядат хамбургерите и пастите и си търсят дрехи...хайде със здраве пак!

МНОГО СИ Е ВЯРНА АНКЕТАТА, ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ГО КАЗВАМ

Мойто момче ме е реабилитирало отдавна, слава богу!!! Това което аз съм разбрала до сега е че не е важно колко си дебела, важното е да имаш мъж на място до себе си. Аз минавам за дебела, но не мога да се оплача от липса нито на секс, нито на любов - мъжът до мен ми ги дава в изобилие и непрекъснато бди над самочувствието ми, което капути като някои от мъжете и жените в този форум бяха успели да сринат. Адмирации към него и към ИСТИНСКИТЕ мъже. Льольовците да си е%: кльощавите к?++

Към mene (06.09.2009 г. 17:01ч.) Всичко , което си написала е точно така, само на един въпрос не мога да си отговоря за толкова време. Защо аз като е една сладка дебелана, когато отнема сваляч на такава като теб и ставате супер злобни?! Ей на този въпрос не мога да си отговоря . Защо при цялата ви съвършенност ставате злобни кучки като имате още толкова много мъже на разположение да избирате?????????

Интересни разговори се провеждат тук. Но истината е, че човек /било мъж, било жена/ има едни размери на 20, други на 30-40 и съвсем трети на 50 години. Сега който си турбарчо от млада възраст, просто си е обречен да си бъде такъв до края на дните си. Вярно, е и че наднормено тегло с няколко килограма, /но не повече от 7-8/ на един усмихнат и приветлив човек му придават самобитен чар. Останолото се нарича затлъстяване и истината, е че това оттук нататък е здравословен проблем. Имаме тотално обездвижване, плюскане на корем на тестеняци от бяло брашно /банички, кифли, миленки и прочее, а децата чипс и др. видове подобни лайна/. Напоследък това си е болест на цивилизацията. Дядо ми навремето лапаше солена сланина и хляб, млатеше домашна вино и ракия, но паралелно с това работеше като вол физическа работа. А сега ни мързи за 200 -300 метра пеша да се придвижим, по цял ден на стола в офиса, оттам на леката кола и т.н. И честно откровено застанете на плажовете и гледайте - доста повече от мъжете над 35 год. са с тумбаци, докато женската част до тях изглежда по -добре

DEBELATA E PO-DOBRE OT SLABATA V LEGLOTO..

takiva gi govorite,za6toto ne vi stava...sram..debela jena se tursi pove4e..

зависи за колко дебела-закръглена става на въпрос :D

Otkade taq zloba? I na teb li ti kra6kat s po-slaba?

A be muhlö , kato i ti se nari4a6 maz lelee. ami varvi v Berlin be tam vseki sedmi e biseksual , tam ti e mjastoto ama ako ti meri6at krakata nema da te pusnat tam da zivee6.

Ах нееееееееее, тия ги разказвайте на съседката! Тя нито тича вечер, нито колело кара, да не говорим за фитнес или плуване....Едно обаче може - да готви! За.... в леглото.... едва ли...Съседа все го няма - уж в командировки, та даже и празничен ден. С коя ли слаба сладуранка работи? Всичко друго можете да ме заблуждавате, но не, и че една стройна жена е по-за предпочитане от една дебеланка. Поздравче!

Аз съм жена, не съм нито слаба, нито дебела... моите лични впечатления, които разбира се са субективни и са в следствие на личния ми опит са, че по-пълните жени са изключително злобни и завистливи особено що се отнася до по-слаби и красиви от тях момичета. Не искам да обидя по-закръглените дами, които четат коментарите тук - просто наблюденията ми върху мои закръглени познати дами са такива..... А що се отнася до мъжете - в стремежа си да задоволят нагоните, те са готови да си легнат с всяка ;)

ПРОСТ...загубени!!!! Кажете на жените си дето са ви родили по две деца че са прасета .... Не винаги килограмите са от плускане.....

Evalla Kiki ti si mnogo umna , yija deto draskat po saintovete da se ravjat na veliki da go duhat Az sam normalen 4ovek na 52 godini i za men e nai vaznoto 4oveka a ne tova kolko kg toi tezi . Da razbiraha vsi4ki hora zivota kakto ti go pi6e6 svetat 6te6e da e prekrasen.

koito ne haresva debeli e kompleksar a po dobre e za vseki da e slab po zdravoslovno e

kolko si slaba :)

Дебелото не само е гадно на външен вид, ами е и ужасно вредно!

А за теб е важно да си курва ли? или любовница? най-важното е, че изобщо не си важна в общата картинка и затуй си търсиш някакъв модел на поведение.

Пфф, какви прости коментари прочетох - както от девойки, така и от някои много отворени господа... Статията има предвид по-пищни жени (стил Бийонсе), не във фаза затлъстяване. На девойката, която е слабичка и толкова много се възхищава на телцето си, спокойно, мила, няма да е вечно. Лично аз не съм нито дебела, нито анорексично лаба, но имам приятелки, които са като супермодели, и такива, които са по-закръгленки. Еми, какво да ви кажа, по-пълните са по-вървежни, но може би защото не подбират много... Не, че слабичките подбират повече, но колкото да не е без хич. Но това е само ако говорим за секс. В живота има много по-важни неща от външния вид, макар че той е определящ за това дали двама души биха искали да бъдат заедно - уважение, компромиси и малко повече усмивки.

Хахахахахахахахахаха