Реабилитираха дебелите жени
Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.
Обратно в новинатаКоментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg
Коментари
Нито едно мнение тук не е продиктувано от разума , защото с българския ни тъп и селски манталитет никога няма да се оправим. Винаги гледаме в паничката на другия и одумваме другите а не поглеждаме себеси. На запад хората никога не оценяват книгата по корицата а по съдържанието в България винаги мислим какво ще кажат другите и с какво се е изложил комшията. Така че не се очудвайте от резултатите от тази анкета защото хората на запад много по искрени и обективни . Затова ние тук ще си останем една провинциална държава завинаги.
проблема е че жените напълняват понеже не се грижат за себе си и това че тук има такива постове ще ги убеди че е нормално да си дебела и мързелива жена. Сори,ама този живот не ние даден да ядем и да серем само- щото доста от дебелите жени това правят и за това са такива. 90% от тях имат хормонални проблеми щото мразят секса, мразят себе си и се страмуват да се погледнат даже в огледалото кво да говорим да се погрижат за себе си или да се борят да са по хубави и здрави. Е тва какъв пример е за подрастващите? Превръщаме се във държава от ходещи човали които само искат да консумират всичко и по много , без да се опитват да създадат нещо.....а после недоволстват като има кажат че само са си виновни за невежеството.
За всеки влак си има пътници.Едно е да си пълничък ,а съвсем друго - дебел! Но!!, не прекалявайте с плюскането все пак и мъже и жени !Няма по-гадно нещо от тлъст и потен човек.А и ако е и нечистоплътен - картинката е още по-красива.Най-често дебелите са и мързеливи , и лакоми .Не бих седнала да обядвам с такъв , камо ли да си лягам .
Жената трябва да е съразмерна, и ако е с наднормено тегло, то да не е повече от 5-6 кг. Лъжа е също така, че дебелите го поемали по-лесно отзад, има слаби жени, които са страшно разтропани, въпросът е да се употребява специален гел. Но има някои дебелена с много симпатични, перверзни лица, те въртят най-добрите свирки. Има и такива с напращели цици, и те са добри за турска чекия. Но като цяло се обръщам към младите жени с призив: не се разплувайте като медузи, след петдесетака вече ще сте целулит отвсякъде, така че поне до 50 г. гледайте да издаяните с що-годе някакво тяло, иначе ще си кукувате сами или пък ще ви изневеряват под път и над път.
доМашаллах: Тво мнение доказва първо,че не познаваш мъжете... няма мъж,който да не се възползва от сигналите за секс на която и да е жена... ама за постоянно си взима тази, която предпочита; второ,че повечето жени,подчинени на мъже в службата си,доброволно и с готовност предоставят секс-услуги на шефовете си; трето...твърдението, с наднормено тегло не са толкова развратни,колкото слабите е вярно; четвърто.... слабите жени са злобни,за разлика от по-пухкавите....и т.н. и т.н.
Слаба съм и ми е супер яко. Имам много повече кандидати от дебелите и мога да избирам. Не ме дразни, че дебелите жени се замозалъгват със статии като горните. Дразни ме, че горните статии са поръчани от огромни фирми за газирани напитки, вериги за бързо хранене и сладки изделия (шоколади, бисквити, вафли и т.н. - всички се сещате за кои фирми говоря). Та тези фирми не вредят само на вашите връзки и самочувствие. Слабите жени не само са по-красиви и по-представителни за всеки мъж, които е с тях. Те са по-здрави. Слабият човек е много по-верятно да не страда от високо кръвно, диабет, сърдечни заболявания. Аз мога да кача 5 етажа без да се задъхам (и в леглото бих издържала повече). Мога да тичам, да облека модерни дрехи, нямам притеснения като седна какво ще се види. Всичко друго са пълни глупости. Нека дебелите хора да си живеят в свой собствен свят, защото иначе няма да има кой да изконсумира всички боклуци на пазара...
Има дебеланки, които са хубавки - стегнати, пропорционални, само дето са по-едри от другите. Това се понася, но такова отпуснато туловище - не. Не харесвам много слаби жени, да си тракаме кокалите, трябва да има заоблености, ама с мярка.
На каквото и парче да хвърли око мъжа, няма да стане, жената избира мъжа. Дебелите жени са по-малко егоистки и затова се уреждат с член между краката по собствен емоционален избор, а не като скумрийките с опаковани кокали търсещи някой да ги издържа. Любовта е от древността, днес я изопачава модата!
Наистина е много по добре жената да има някое и друго килце отгоре но да е с весел нрав и приятна за боричкане в леглото (стига леглото да издържи ,че съвременните масово са такива боклуци ,че скърцат ,тесни и къси са и изскачат неприятни ръбове а може и в най-веселия момент да се срутят и да развалят всичко)Слабите жени много често са нервни ,манячки на тема диети и много придерчиви и симулират оргазми за да се представят уж на ниво.
Дебелите? Да, обаче като ме видите в заведение или на улицата с моята приятелка - веднага започвате скришом да надничате. Защото е висока, стройна, малко дупе и дълги крака. А за леглото и фантазиите - колко от харесваните могат да правят шпагат? И колко от тях правят печено пиле с вино? А получават ли цветя?
ГЛУПАВИ ПРИКАЗКИ ЗА ГЛУПАЦИ.ЩОМ ГОСПОД НИ Е СЪЗДАЛ ТАКИВА ЗНАЧИ ТАКА ТРЯБВА ДА БЪДЕ.И ДЕБЕЛИ И СЛАБИ УМИРАМЕ. ГОСТИ СМЕ НА ТОЗИ СВЯТ.ИДВАМЕ НА ТОЗИ СВЯТ КАТО ЧОВЕЦИ,А СИ ОТИВАМЕ КАТО КРАДЦИ,СНОБИ И ГЛУПАЦИ.ДУШАТА Е ТАЗИ,КОЯТО НИ СЪПЪТСТВА И КАТО СЛАБИ И КАТО ДЕБЕЛИ.НЕЩАСТНИ И ЩАСТЛИВИ, ТОВА Е ИСТИНАТА.НЕ МОЖЕ ЧОВЕК ДА БЪДЕ ВИНАГИ,КАТО НА 20ГОДИНИ И ДА Е ВИНАГИ В ПЕРФЕКТЕН ВИД СПРЯМО ОЧИТЕ НА ДРУГИЯ И НАЙ-КРАСИВАТА РОЗА ПОВЯХВА.ТОВА СА ЗАКОНИТЕ НА ПРИРОДАТА,ЗАТОВА БОГ Е ДАЛ СЪРЦЕ,ЛЮБОВ И РАЗУМ НА ЧОВЕКА.ЖИВОТА НЕ Е САМО ПОЗА И СЕКС.А ТОЗИ,КОЙТО ДЕЛИ ХОРАТА ОКОЛО СЕБЕ СИ НА СЛАБИ И ДЕБЕЛИ Е ГЛУПАК НЕ ЖЕЛАЯ ДОРИ И ДА ГО ПОЗНАВАМ,СРАМУВАЛ БИХ СЕ ОТ НЕГО.ПОД НЕБЕТО ИМА МЯСТО ЗА ВСИЧКИ И ЧОВЕК НЕ ЗНАЕ,КАКВО МУ НОСИ СЕКУНДАТА.ЗАТОВА БЪДЕТЕ МЪДРИ И ДОБРИ,ТОВА Е ЦЕННОСТА,КОЯТО ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА.ЛИЧНО ЗА МЕН ПО ПЪЛНИЧКИТЕ ПРИТЕЖАВАТ ПО ДОБРО СЪРЦЕ И СА ПО-ЧОВЕЧНИ,А ПО СЛАБИТЕ СА ПО ЕГОИСТИЧНИ,НАПОРИСТИ И САМОЖИВНИ.ЛИЧНО АЗ СЪМ БИЛА И СЛАБА И ПО-ПЪЛНА,НО НЕ СЪМ УСЕТИЛА РАЗЛИКА В ПРИЯТЕЛИТЕ СИ И СВАЛЯЧИТЕ.ВИНАГИ СЪМ БИЛА ЖЕЛАНА И УХАЖВАНА.ЗНАЧИ НЕ Е ДО ДЕБЕЛИНАТА.ДАЖЕ,КАТО ПО-ПЪЛНА ИМАХ ПО-СТОИНОСТНИ УХАЖОРИ,А КАТО ПО-СЛАБА ВЪЗДУХАРИ ПОВЕЧЕТО.РАВНОСМЕТКА ОСТАВАМ ЗА ВАС...
I az sam taka. Na moq liubovnik jena mu e tlasta, s golqm zadnik... Ujas. Za neq e vajno da e domakinq.
Това дали някой ще е дебел или слаб - това е избор на всеки. Има и хора, които са дебели поради заболяване и свалянето на килограми за тях е невъзможно. Това дали някой ще харесва дебели или слаби също е избор на индивида. Дали е по-добре да имаш яка мадама удома, която си няма и представа как да гледа децата, а не иска да измие чиниите, защото ще су развали маникюра, да не говорим за останалата домакинска работа, или искате пълна жена, която хем може да си гледа къщата, хем може да се забавлява и да поднася нови неща на съпруга си? Преди всичко обаче трябва да се уважаваме, независимо дали сме дебели или слаби - но както виждам уважението към другия и приемането на околните каквито са вече не влиза в графата на добрите качества. А, да, забравих - дебелината на един човек зависи и от портфейла му - ако той е дебел, наднормените килограми много бързо се свалят в очите на другия.... И преди да напишете куп глупости - погледнете майките и жените си - дали са дебели или не - всеки ден ви готвят, чистят и перат. Следващият път като се присмеете на някой дебел, заимслете се дали ще ви е приятно ако вашата дъщеря по някаква причина стане 150 кг??
ако ти беше жената на шефа ти , той щеше да си иска от едрогърдата си гъзеста ,месеста подчинена ! Ако не си разбрала тази проста житейска истина досега. НАли знаеш , че жената на комшията винаги е за предпочитане ? Това е мъжката психология. А колкото до статията, зависи колко над нормата е теглото на жената, наистина , по-здравите жени са по-бесни в леглото . В България има малко изкривено виждане на това, коя жена е слаба и коя с наднормено тегло . за нормални се считат жените с анорексично слаби форми , а тези с нормалното тегло ги смятат за дебелички .Примерно на 172 см 55 кила се смятат за прекалено много . Ако питате повечето българки а и българи, ще ви казат че такива мерки са на дебела жена , а те всъщност са на нормална
За всеки влак си има пътници.Много по-важно е жената да е чаровна,добра и мила,интелигентна.В днешно време простащината у някои девойки е по-плашеща от килограмите им.
Мъжете-комплексари търсят слаби, елегантни жени, за да се показват с тях и така да избиват комплекси! Нахаканите мъже търсят по-пухкави жени - да има какво да си пипнат!
Машаллах , аз съм мъжът ти.Чакам те в къщи после да ми обясниш какво точно искал шефът ти от теб.Вземи си вазелин щото много ще ми обясняваш тъпа овцо.
Да правиш секс със слаба жена е все едно,че си легнал върху дъска и си пробил дупка на подходящото място.А пък и дебелите с протритите и зачервени отвътрешната страна бедра отблъскват.Най си е хубаво леко закръгленото,което си има всичко по себе си.
Дебелите са комплексирани и това им пречи в много отношения. Дори и да не са, пак няма как да победят конкуренцията. Разбира се, има и изключения. Излъчването също е много важно!
винаги ме е отвращавало това ,че колко ми е голям г..за е на важно за мъжете!!!!!!!!!!!!!
точно тук съм привърженик на кашерната храна при юдеите и мюсулманите.Моля за извинение ако няко... е бил.. засегнат..
Нека си въобразяват, че дебелите са за предпочитане. Виждам аз мъжете цял ден как се заглеждат в слабото ми телце и почват да флиртуват веднага! На мене си ми е добре да съм слабичка и да ме харесват мъжете, особенно собственния ми!!! На моя шеф жена му е гърдеста, гъзеста, месеста и той не спира да си иска от мен. Хайде със здраве!!!
Хайде пак глупости. Когато си млад, сайсът на жената почти няма значение, стига да има привлекателно лице и да не е прекалено дебела. В нормална възраст мъжът предпочита по-стройна, по-стегната жена. Но зависи за какво я подбира - за леглото или за женитба, това са две различни неща. За временен флирт или секс, мъжете не са чак толкова придирчиви. За съпруга, наред с всички други морални и психически качества, мъжът би искал жената да е атрактивна т.е. хубава в лицето, стройна, с дълги бедра. Но това зависи и от това какъв е мъжът. Трябва да има някаква хармония между тях. Лико с лико и върва с върва - казва народът или - да са си лика прилика. Тази хармония е в голям диапазон и все пак съществува. Не можем да си представим прекалено красива жена с мъж от средна хубост (критериите за красота са различни и все пак има нещо общо между тях), както и една жена с обикновена женска красота да тръгне с прекалено красив мъж. Тогава за всички е ясно, че това е временна връзка или целта е само секс от страна на мъжа. Изобщо тия работи са доста сложни и въпреки това може да се даде някакъв отговор. Щом мъжът е обаче над 70 години, тогава изискванията за атрактивност (ако става въпрос за секс) са много по-големи. Защото тогава красотата на жената играе до голяма степен полово-възбудителна функцията.
аз не съм дебел,ама практикувам онанизъм/чикии/.Кога нямам време за жени/заради бизнес,спорт и т.н./,чикията е приятно решение.
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
Долу горе е правилно. Леваците заглеждат слаби и с големи цици. От тях рядко стават за жена. Криви са и омръзват бързо. Освен това са егоистични, а и в секса егоизмът ти омръзва. По-пълничките са всеотдайни във всичко, по-чувствени са. Ако е за едното чукане, най-сладко е да сменяш. Но пък губиш по-важното и най-хубавото от живота. Разбираш го, ако ти е омръзнало да чукаш напосоки и си поумнял.
Дебела - не можда да си изхвърли токсините в следствие на боклучивата храна -в количества големи.
Егати сбъркания свят в който живеем!Ако отделяхме поне наполовина от енергия,която отделяме не да сме слаби,а да сме добри светът щеше да е по-добро място за живеене.Когато живееш с някого съществени са не килограмите,а проблемите в общуването.Ама - не . Да сме слаби,елегантни,озло работа
В близкото минало такиви свинки бяха рядкост, а сега са ежедневие, повечето са такива, като при братята от Англия и САЩ! Никаква реабилитация не помага, това си е добитък!
Дюканки, потърси си нова диета и престани да говориш глупости.а може би пълните жени наистина са по добри в леглото,ако правят секс като за последно,което в повечето случаи се сбъдва.Нормален човек не може да харесва тресяща се сланина в комбинация със целулит и стрии.. бляк
ХАХха добре се посмях :) Като я видях тая от снимката веднага се влюбих само да я намеря и я каня на среща :D .
незнам,но мъжете пищат от слабите жени,те стават само за 1 път...слабите жени са тъпи и надути...казват,че те нестават нито за леглото,нито за кухнята---не се заяждам..просто това са изводите на мъжете..
Да бе, тия 54% от мъжете сигурно са дебелите, плешиви трътльовци, дето ако не бяха дебелите жени да им се връзват щяха да са им опадали ръцете от онанизъм. Предлагам на господата учени да питат другите 46% от мъжете - тяхното мнение, мисля, би било по-обективно.