Реабилитираха дебелите жени
Допълнителните килограми на жената не пречат на мъжа да я покани да излязат заедно, а 54 на сто от мъжете заявяват, че дебелите жени са по-добри в леглото.
Обратно в новинатаКоментари - Реабилитираха дебелите жени | Днес.dir.bg
Коментари
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
аз не съм дебел,ама практикувам онанизъм/чикии/.Кога нямам време за жени/заради бизнес,спорт и т.н./,чикията е приятно решение.
Според това проучване най-привлекателна явно е директорката на Агенцията по Вписванията -Даниела Митева. Ма да знаете как се е поправила като рекламата на MICHELIN.
ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ СА ФАБРИКА ЗА ЛАЙНА,ЗА ДРУГО НИЩО НЕ СТАВАТ! ПРЕДИЗВИКВАТ САМО ОТВРАЩЕНИЕ.
ДА ЧУКАШ ДЕБЕЛА СВИНЯ СИ Е АБСОЛЮТНА ОТВРАТ! ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ СА КАТО ПРОКАЗА,УЖАС ВМЕСТО ДА ДОСТАВЯТ УДОВОЛСТВИЕ ДОСТАВЯТ ОТВРАЩЕНИЕ САМО.
АБЕ СВИНЬО Я КАЖИ КОЛКО ТОНА ЛЯЙНА СЕРЕШ НА ДЕН? ТИ СИ ФАБРИКА ЗА ЛЯЙНА,ДЕБЕЛА И ПРОСТА ПАЧА.ДА ЕБЕШ ДЕБЕЛА Е ВСЕ ЕДНО ДА ЧУКАШ КЪС СЛАНИНА..ОТВРАТ.ДЕБЕ ХОРА ПРЕДИЗВИКВАТ САМО ОТВРЪЩЕНИЕ,А ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗОЛИРАТ ОТ ОБЩЕСТВОТО ПЪЛНА ПОВЪРНЯ. СПОРЕД ТЕБ МОЖЕ И ДА СЪМ КОМПЛЕКСАР,НО ДЕБЕЛИТЕ ЖЕНИ МОГАТ ДА ПРЕДИЗВИКАТ САМО ОТВРЪЩЕНИЕ,НЯМА НИЩО СЕКСУАЛНО В ЕДНА СВИНЯ,КЪСОВЕ СЛАНИНА.ВЯРВАЙТЕ СИ,ЧЕ СТЕ РЕАБИЛИТИРАНИ В ОБЩЕСТВОТО АМА В АНАДОЛА ИЛИ ЦИГАНСКАТА МАХЛА. НЕ СЕ ПЪНИ ДА УПОНИРАШ СЛАНИНО ТЪПА АМО ОТИВАЙ НА ФИТНЕС. ЗАЩОТО ЩЕ ПУКЯСАШ ПО-СКОРО ОТ ИНФАРКТ ОТКОЛКОТО ДА ТИ СЕ ОТДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПРАВИШ СЕКС ОСВЕН АКО НЕ СИ В АНАДОЛА.
Основното правило е: Поддържай такива килограми, с които се чувстваш леко и комфортно в тялото си. И никакви диети и подобни безумия. Повече движение, по-малко време на масата... и се хранете само когато имате нужда от това, а не по задължение или понеже такъв е обичаят. Огледайте и вижте, че колкото по-нагоре отивате в социалната стълбица, толкова по-малко се срещат дебели хора. Това би трябвало да ви светне лампата!
в съотношението височина / тегло 1/3 Пример : Висока 180 см. , тегло 60кг. с толеранс от 5%.Всичко друго е ала-бала.
Statistikata i logikata govoriat, che debelite zeni sa s po tesni p*i i zadnici ot klioshtavite. Tova e osnovnata prichina veshtite maze da gi haresvat poveche. Koi normalen maz bi iskal da si zavira kraya v kup kokali i marsha?
ПРАВА Е ТАМ ОНАЗИ ЖЕНА ДЕТО КАЗВА,ЧЕ КАКВО СЕ ВЪЛНУВАТЕ ОТ КИЛАТА НА ХОРАТА,НИТО СА ВИ НА МАСАТА ,НИТО В ЛЕГЛОТО.ЖИВЕЙТЕ СИ ЖИВОТА И НЕ ОБЩУВАЙТЕ С ПЪЛНИ ХОРА.ТЕ СИ ГЛЕДАТ ТЕХНИЯ ЖИВОТ И НЕ СА РЕВНАЛИ ДА ГИ ХАРЕСВА НЯКОЙ.КОЙ КАКВОТО МУ ХАРЕСВА ТОВА ЩЕ ГЛЕДА.ВЪВ ВСЕКИ СЛУЧАЙ ЕДИН МЪЖ ИЛИ ЕДНА ЖЕНА,КОИТО ЩЕ ОПРЕДЕЛЯТ КАЧЕСТВАТА НА ИНДИВИДА САМО ОТ КИЛОГРАМИТЕ Е...ТОВА СИ Е ЖИВО МНОГО,МНОГО ,АМА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НИСКО НИВО.ТАКА,ЧЕ НЕ ВЯРВАМ НЯКОЯ УМНА ЖЕНА/БИЛА ТЯ И ПЪЛНА ДА ХАРЕСВА ТАКИВА ТЪПУНГЕРИ.
Да бе, тия 54% от мъжете сигурно са дебелите, плешиви трътльовци, дето ако не бяха дебелите жени да им се връзват щяха да са им опадали ръцете от онанизъм. Предлагам на господата учени да питат другите 46% от мъжете - тяхното мнение, мисля, би било по-обективно.
незнам,но мъжете пищат от слабите жени,те стават само за 1 път...слабите жени са тъпи и надути...казват,че те нестават нито за леглото,нито за кухнята---не се заяждам..просто това са изводите на мъжете..
ХАХха добре се посмях :) Като я видях тая от снимката веднага се влюбих само да я намеря и я каня на среща :D .
Дюканки, потърси си нова диета и престани да говориш глупости.а може би пълните жени наистина са по добри в леглото,ако правят секс като за последно,което в повечето случаи се сбъдва.Нормален човек не може да харесва тресяща се сланина в комбинация със целулит и стрии.. бляк
В близкото минало такиви свинки бяха рядкост, а сега са ежедневие, повечето са такива, като при братята от Англия и САЩ! Никаква реабилитация не помага, това си е добитък!
Егати сбъркания свят в който живеем!Ако отделяхме поне наполовина от енергия,която отделяме не да сме слаби,а да сме добри светът щеше да е по-добро място за живеене.Когато живееш с някого съществени са не килограмите,а проблемите в общуването.Ама - не . Да сме слаби,елегантни,озло работа
Дебела - не можда да си изхвърли токсините в следствие на боклучивата храна -в количества големи.
Долу горе е правилно. Леваците заглеждат слаби и с големи цици. От тях рядко стават за жена. Криви са и омръзват бързо. Освен това са егоистични, а и в секса егоизмът ти омръзва. По-пълничките са всеотдайни във всичко, по-чувствени са. Ако е за едното чукане, най-сладко е да сменяш. Но пък губиш по-важното и най-хубавото от живота. Разбираш го, ако ти е омръзнало да чукаш напосоки и си поумнял.
вярно е ,че пълните жени са нещо хубаво.това не трябва да бъде абсолютно никакъв проблем.а за това колко са развратни в леглото,това зависи единственно от самата личност.като отхвърлени(до известна степен )от обществото те се опитват да наваксат всичко колкото се може по бързо и с всякакви средсва,защото са комплексирани от изкривеното мнение за тях.всички не могат да бъдат манекени.бъдете толерантни с тях,и те имат чувства.и дано процентите на мъжете ,които харесват по закръглени се увеличи.няма нищо лошо в това...без да се обиждат по слабите(за какво се разделят на дебели и слаби и те не знаят?),но това да го оставим на жените за да не им е скучно...
аз не съм дебел,ама практикувам онанизъм/чикии/.Кога нямам време за жени/заради бизнес,спорт и т.н./,чикията е приятно решение.
Хайде пак глупости. Когато си млад, сайсът на жената почти няма значение, стига да има привлекателно лице и да не е прекалено дебела. В нормална възраст мъжът предпочита по-стройна, по-стегната жена. Но зависи за какво я подбира - за леглото или за женитба, това са две различни неща. За временен флирт или секс, мъжете не са чак толкова придирчиви. За съпруга, наред с всички други морални и психически качества, мъжът би искал жената да е атрактивна т.е. хубава в лицето, стройна, с дълги бедра. Но това зависи и от това какъв е мъжът. Трябва да има някаква хармония между тях. Лико с лико и върва с върва - казва народът или - да са си лика прилика. Тази хармония е в голям диапазон и все пак съществува. Не можем да си представим прекалено красива жена с мъж от средна хубост (критериите за красота са различни и все пак има нещо общо между тях), както и една жена с обикновена женска красота да тръгне с прекалено красив мъж. Тогава за всички е ясно, че това е временна връзка или целта е само секс от страна на мъжа. Изобщо тия работи са доста сложни и въпреки това може да се даде някакъв отговор. Щом мъжът е обаче над 70 години, тогава изискванията за атрактивност (ако става въпрос за секс) са много по-големи. Защото тогава красотата на жената играе до голяма степен полово-възбудителна функцията.
Нека си въобразяват, че дебелите са за предпочитане. Виждам аз мъжете цял ден как се заглеждат в слабото ми телце и почват да флиртуват веднага! На мене си ми е добре да съм слабичка и да ме харесват мъжете, особенно собственния ми!!! На моя шеф жена му е гърдеста, гъзеста, месеста и той не спира да си иска от мен. Хайде със здраве!!!
точно тук съм привърженик на кашерната храна при юдеите и мюсулманите.Моля за извинение ако няко... е бил.. засегнат..
винаги ме е отвращавало това ,че колко ми е голям г..за е на важно за мъжете!!!!!!!!!!!!!
Дебелите са комплексирани и това им пречи в много отношения. Дори и да не са, пак няма как да победят конкуренцията. Разбира се, има и изключения. Излъчването също е много важно!
Да правиш секс със слаба жена е все едно,че си легнал върху дъска и си пробил дупка на подходящото място.А пък и дебелите с протритите и зачервени отвътрешната страна бедра отблъскват.Най си е хубаво леко закръгленото,което си има всичко по себе си.
Машаллах , аз съм мъжът ти.Чакам те в къщи после да ми обясниш какво точно искал шефът ти от теб.Вземи си вазелин щото много ще ми обясняваш тъпа овцо.
Мъжете-комплексари търсят слаби, елегантни жени, за да се показват с тях и така да избиват комплекси! Нахаканите мъже търсят по-пухкави жени - да има какво да си пипнат!
За всеки влак си има пътници.Много по-важно е жената да е чаровна,добра и мила,интелигентна.В днешно време простащината у някои девойки е по-плашеща от килограмите им.
ако ти беше жената на шефа ти , той щеше да си иска от едрогърдата си гъзеста ,месеста подчинена ! Ако не си разбрала тази проста житейска истина досега. НАли знаеш , че жената на комшията винаги е за предпочитане ? Това е мъжката психология. А колкото до статията, зависи колко над нормата е теглото на жената, наистина , по-здравите жени са по-бесни в леглото . В България има малко изкривено виждане на това, коя жена е слаба и коя с наднормено тегло . за нормални се считат жените с анорексично слаби форми , а тези с нормалното тегло ги смятат за дебелички .Примерно на 172 см 55 кила се смятат за прекалено много . Ако питате повечето българки а и българи, ще ви казат че такива мерки са на дебела жена , а те всъщност са на нормална