Автобус препречи Цариградско в час пик
Автобус № 213 е излязъл от платното и е "прескочил" мантинелата на бул. ”Цариградско шосе” срещу сп. „Студентски общежития” и сградата на телевизия „Европа”, предаде БГНЕС.
С цел да избегне удар с лек автомобил, водачът на автобуса се е ударил в мантинела, разделящата двете пътни платна на булеварда. Няма пострадали.
На място пристигнаха екипи на КАТ, Първо районно управление на МВР, аварийна техника. Движението на колите бе пренасочено само в едната лента, което предизвика огромно задръстване в посока "Младост". По пътищата, които водят към булеварда, също се натрупаха стотици коли.
Вижте снимки от катастрофата, които изпрати наш читател