Коментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | dnes.dir.bg
назад

Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч

27-годишен млад мъж загина при тежка катастрофа на автомагистрала Хемус, станала вчера около обяд.

Обратно в новината

Коментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Продължавайте така тъпи българчета и скоро България няма да я има.И всичките проблеми свързани с нея ще изчезнат.

ГОСПОД СИ ПРИБИРА ВЕРЕСИИТЕ

Когато си тръгнал по пътя към ада, със сигурност ще стигнеш там. Въздъхвам с облекчение, че няма невинни жертви.

За съжаление на доста комплексари човек не е пригоден да лети па било то и с Мерцедес -последен модел.Важното е ,че няма пострадали невинни!Това се отнася и за онези безумци изпълнили Софийските улици и кръстовища ,които изпитват късмета си ,а и нашето търпение и правят каскади все едно са на селска ливада или на писта в Монте Карло!Тези хора неискат да се съобразяват с правилата и в края на краищата Господ ги приземява!Жалко за неговите близки!

Един идиот по-малко. Добре, че е бил сам.

Жалко за колата. Подобни бижута на автомобилостроенето просто не трябва да попадат в ръцете на малоумни убийци. Слава богу, че не са загинали други хора.

Още един "безсмъртен" пое по небесният си път...

Даже и S - класата не може да те спаси ако си малоумник и се мислисш,че си безмъртен.

Нема место за съжаление. И простотии да правиш, требва акъл, макар и малко. А тука нема никакъв.

А ако имаше 2-3 автобуса с пътници, 10 коли ....

по добре да живееш кратко и успешно,отколкото мизерно ,зависливо и комплексирано,щото за нищо не ставаш и единственото ти място за изява е нета,щото си анонимна мишка

Сигурно си някое лапе на 12 год. , което е увредено от гледане на холивудски негърски бози да разсъждаваш по тоя начин.

един опасен за околните комплексар по-малко. дано не са пострадали невинни хора.

кои ше плати повредената мантинела ?? маи пак аз

Пари за мантинелата трябва да му вземат от застраховката му Гражданската отговорност. Ама дали ще стане така...

на 27 с кола за 200 хиляди евро, май всичко е ясно.... защо ли не ми е жал.... каквото е търсил това е намерил

Посмали манго! Тази кола не струва повече от 60-70 хиляди лева. Дори чисто нова и с топ-оборудване не е 200К евро. А това момче е поредното, което е взело кола на лизинг, анцунг на изплащане и маратонки на заем и е почувствало безсмъртието.