Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч
27-годишен млад мъж загина при тежка катастрофа на автомагистрала Хемус, станала вчера около обяд.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | Днес.dir.bg
Коментари
Продължавайте така тъпи българчета и скоро България няма да я има.И всичките проблеми свързани с нея ще изчезнат.
Когато си тръгнал по пътя към ада, със сигурност ще стигнеш там. Въздъхвам с облекчение, че няма невинни жертви.
За съжаление на доста комплексари човек не е пригоден да лети па било то и с Мерцедес -последен модел.Важното е ,че няма пострадали невинни!Това се отнася и за онези безумци изпълнили Софийските улици и кръстовища ,които изпитват късмета си ,а и нашето търпение и правят каскади все едно са на селска ливада или на писта в Монте Карло!Тези хора неискат да се съобразяват с правилата и в края на краищата Господ ги приземява!Жалко за неговите близки!
Жалко за колата. Подобни бижута на автомобилостроенето просто не трябва да попадат в ръцете на малоумни убийци. Слава богу, че не са загинали други хора.
Нема место за съжаление. И простотии да правиш, требва акъл, макар и малко. А тука нема никакъв.
А ако имаше 2-3 автобуса с пътници, 10 коли ....
по добре да живееш кратко и успешно,отколкото мизерно ,зависливо и комплексирано,щото за нищо не ставаш и единственото ти място за изява е нета,щото си анонимна мишка
кои ше плати повредената мантинела ?? маи пак аз
на 27 с кола за 200 хиляди евро, май всичко е ясно.... защо ли не ми е жал.... каквото е търсил това е намерил