Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч
27-годишен млад мъж загина при тежка катастрофа на автомагистрала Хемус, станала вчера около обяд.
Обратно в новинатаКоментари - Мъж загина на Витиня след удар с 200 км/ч | Днес.dir.bg
Коментари
на 27 с кола за 200 хиляди евро, май всичко е ясно.... защо ли не ми е жал.... каквото е търсил това е намерил
Нема место за съжаление. И простотии да правиш, требва акъл, макар и малко. А тука нема никакъв.
Жалко за колата. Подобни бижута на автомобилостроенето просто не трябва да попадат в ръцете на малоумни убийци. Слава богу, че не са загинали други хора.
Пари за мантинелата трябва да му вземат от застраховката му Гражданската отговорност. Ама дали ще стане така...
За съжаление на доста комплексари човек не е пригоден да лети па било то и с Мерцедес -последен модел.Важното е ,че няма пострадали невинни!Това се отнася и за онези безумци изпълнили Софийските улици и кръстовища ,които изпитват късмета си ,а и нашето търпение и правят каскади все едно са на селска ливада или на писта в Монте Карло!Тези хора неискат да се съобразяват с правилата и в края на краищата Господ ги приземява!Жалко за неговите близки!
Когато си тръгнал по пътя към ада, със сигурност ще стигнеш там. Въздъхвам с облекчение, че няма невинни жертви.
Продължавайте така тъпи българчета и скоро България няма да я има.И всичките проблеми свързани с нея ще изчезнат.
3 в 1: безсмъртен състезател + хубава кола + лоша пътна настилка очаквано трагична комбинация
Посмали манго! Тази кола не струва повече от 60-70 хиляди лева. Дори чисто нова и с топ-оборудване не е 200К евро. А това момче е поредното, което е взело кола на лизинг, анцунг на изплащане и маратонки на заем и е почувствало безсмъртието.
и ченгето дебне в касък а на някое село да те хване без колан,с изгасен фар,липса на желетка, и кви ли не....... който е решил да се трепе -..........................................................................
Малоумник,то моето комби вдига 200 на магистралата,с такава кола,поне 250 трябва за да се утрепEш красиво!!:):)))))))
Не познавате човека, не знаете защо е бързал толкова, не знаете как е спечелил парите си, но всички го оплюхте набързо и сигурно сте доволни... Той не беше някаква мутра, а един от достойните българи, които правеха нещо смислено в тая държава, макар и толкова млад! Почивай в мир!
Мен ме интересува, кой ще плати разходите по възтановявянето на мантинелата и други разходи и загуби възникнали от тази неразумна постъпка. Можеби всички ние пак.
То там май наклона е обратен, както и на ужасно много други места в България. Включително и по новия път Перник-Кулата, който май затова и не беше обявен за магистрала.
На всяка крачка комплексари,сноби,байганьовци позната българска картинка. Този шофьор си е намерил това което е търсил. За някой неща да се чудиш,да се смееш или възмущаваш!!!??? Ето един пример: Онзи ден посетих новия МОЛ,един мъж на около 50 години помъкнал 6-7-8 килограма банани да ги примерят и да сложат стикер,момчето което мери му обяснява,че може само по около1 кг на клиент,тоя като почна да моли момчето,чак приплаква и казва ,че отвън в колата го чакали оше 5 човека,та да има за всички и други глупости,бави ,губи времето ,чак ми стана срамно как може да има толкова недостойни и нахални хора.А те не са малко,същите като тоя бай Ганьо са и в автомобилите по пътищата и къде ли не.Унижението в което изпадат за няколко кила банани е показателно за възрастен човек и семето което вече е посял да се размножават и дават прираст на нацията ни. Ужас , срамота и резил! Ще се оправим на куково лято както казва народа.
Ми що не е фанал самолет,кат е бързал?Доколкото знам Мерцедесите още не могат да летят.И кво са му виновни другите,дето евентуално е щял да утрепе?Все пак мир на праха му...