Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори
Четирима полицаи от София са дисциплинарно уволнени заради деяния, несъвместими с етичните правила за поведение на държавните служители в МВР, съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Четирима полицаи от София са дисциплинарно уволнени заради деяния, несъвместими с етичните правила за поведение на държавните служители в МВР, съобщиха от пресцентъра на ведомството.