Оборудват чистачите с велосипеди
Управителят на фирма «Чистота“ Радослав Кошински ще представи новата си идея, част от служителите му да бъдат оборудвани с велосипеди.
Междувременно от сдружение "Велоеволюция" съобщиха, че велосипедисти ще минат заедно по столичните булеварди на 22 септември, предаде БТА. Проявата има за цел да докаже, че хората с велосипеди в София са много и че искат "да управляват безопасно любимите си превозни средства". Велосипедистите ще тръгнат от езерото "Ариана" в 16.00 ч. и в 18.00 ще пристигнат в Южния парк. Походът е посветен на Европейската седмица на мобилността, която започва днес и продължава до 22 септември - Европейски ден без автомобили.