Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | dnes.dir.bg
назад

Гуантанамо ни дава сириец с шест деца

България ще вземе от затвора Гуантанамо сириец с жена и 6 деца, научи "Стандарт". Талибанът е един от най-примерните арестанти и досега не е създавал проблеми на надзирателите в Гуантанамо.

Обратно в новината

Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не ми стигат нашите цигани ами сега и неговия ток да плащам.

А въпросната съпруга и децата и тях ли ще отглеждаме? А защо трябва да го приема България, защото НАТО или ЕС / обикновенно с тях са оправдава праветелството/ ще не накажат ли? Много добри партньори се оказа че сме и благородни, но не и за българския народ.

До: Орлин (02.02.2010 г. 23:25ч.) Страшно ни боли за визите на американските мекерета, които са готови и Обама да вкарат тук, само и само да могат да мият паниците в САЩ без федералните да го гонят! Хайде, сиктир!

no comment...........

Сега на тоя като му дойдат и другите жени от Сирия гледай какво става-за две три години ще станат 50 човека.

тъкмо ще ни реши и проблема с ниската раждаемост

И каква ни е ползата от цялата хватка? Ще паднат визите за САЩ ли? Да се чуди човек на Борисов и ГЕРБ и тяхната дупедавска политика. Аз едно знам - Никой не уважава навеждащите се!

Става от хубаво по-хубаво.Не стига че се сдобиваме със затворник, а на всичко отгоре и талибан със семейни ценности.Боже опази.

А ние можем да им дадем цял парламент да напълнят Гуатанамо...

Добре де, какво е това затворено селище около София в което ще го настанят този талибан ? По татово време Белене беше затворено селище. Бойко Борисов нещо такова ли е спретнал около София ? Или ще бъде ползвана някоя от базите на Наглите ? Дайте малко повече информация по въпроса, щото нищо не ми стана ясно.

А някой с 12 деца нямаше ли? Тея 6 като започнат да се размножават... и после за джамии ще скимтят, че нали са им малко. Ужас!

Пак ни прекараха! След някоя друга година ще станат милион талибани! Бойко като пусне и турчолята да влязат в ЕО най хубавото място в Бъгария ще е летището на София!

цели 8! Бонус!

Щом е сириец и невинен да върви в Сирия за какво ни е на нас. Да не е някой ценен специалист ...ист ....ист ....ист ....ист имаше една песен в зората на демокрацията

ОГО Е УНИКАЛНО ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП

Six for one. Da ni e xhestito

Защо ББ не си ги вземе у тях Сигурен съм , че ако поиска ще му дадт всичките Халал да са му Нещастник тъп

КАКВО ДЕБА ИМАМЕ ОБЩО С ПОСРАНИЯ ГЪЗ НА ДЕМОКРАТИЧНА АМЕРИКА? КОЙ ЩЕ ПЛАЩА ЗА ТОВА? ГЪЗОВЕ!

Те сега ни ..... майката

absurdistan. shibani upravliavashti dupedavci. vsushtnost pokazvat, che drug upravliava

Един куршум в промития мозък на мюсулманина и проблема е решен.Не съм съгласен гадния арабин да диша българския въздух и да мърси с присъствието си християнската ми татковина.Бог да пази България!

Да го разстрелят!