Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | dnes.dir.bg
назад

Гуантанамо ни дава сириец с шест деца

България ще вземе от затвора Гуантанамо сириец с жена и 6 деца, научи "Стандарт". Талибанът е един от най-примерните арестанти и досега не е създавал проблеми на надзирателите в Гуантанамо.

Обратно в новината

Коментари - Гуантанамо ни дава сириец с шест деца | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Г-да журналисти, обществото иска повече и точна информация. Това, което ни поднасяте е дезинформация! ДОКОГА? Та Вие вече 20 г. сте политически слугинаж и участвате в най-голямата манипулация, която е упражнявана някога върху българския народ. Вие, заедно с омразната политическа класа сте виновниците за дезинформираността и опрастачването на българина. Само един добре информиран човек може да развие гражданско съзнание, но това не е угодно на властимащите, за които работите. Срам и позор за Вас и професията Ви.

Ще има ли някой от вас смелостта да се престраши и да попита Б.Б. и Ц.Ц. ЗАЩО България ще приема един щатски затворник, който не е съден? Защо не е в САЩ? По кое международно споразумение сме задължени да направим това?

Защото, драги, е НЕЗАКОННО по всички закони да се държат хора в затвор без съд и присъда. Защото САЩ прегазват законите и ни въвличат в това и нас. Защо не си ги приберат в САЩ??

Още не сте разбрали, че в Гуантанамо не са осъдени, там са затворени заподозрени!

Моля обяснете ми хора, че медиите нещо не го обясняват -тези бивши затворници у нас ,като какви ще се подвизават? Свободн бг граждани ли ще са или затворници? Нещо не схващам, аз съм прост човек.

Много интересно! Китай си иска китайските гуантамаджии, Америка ги праща в Западна Европа! Що така? Узбекистанецът отива в Швейцария! При живота в Узбекистан - той направо кяри човекът! А па тоя с шестте деца, дето идва у нас - пак питам, престъпник ли е или не е? Ако не е престъпник, защо е в затвора? Ако е, защо да е у нас? Щатите да си го приберат. Ама Бойко няма гащи да каже на Щатите Не. Костов е злобар и интригант, но поне умее да казва Не. (албанците)... Това с талибана е поредната продажба на България. Бойко, няма ли да наградиш сириеца с орден Стара планина? Пфу! А бе тоя човек (Бойко) не спря да пълни околните на София села с боклуци! Докато беше кмет, изхвърляше там сметта на столицата. Сега домъкна и презморски боклук - чак от Гуантанамо! Че и семейството на талибана ще храним! Вижте и езика на медиите - отначало беше затворник от Гуантанамо, после стана талибан, накрая - емигрант! Америкнаските пандизчии идват на курорт в България. Мерси, САЩ!

Честито!Таз година -талибан,догодина-пе

Напълно подкрепям мнението на IB. Няма надежда стадото овце/блеещи тихо/ ,да се осъзнае..по-тъпи сме и от талибана дето ни го доставят даже...

Сложете ги да живеят в резиденция Бояна,да са комшии на Дянков и да си играят чаветата заедно. А вечер Дянков и талибанът на чаша чай/защото те не пият,нали са примерни/ ще обсъждат семейните ценности,бюджетния дефицит и ще правят планове как по-бързо да загробят българите.105 човека са коментирали преди мен, с мен 106-един няма съгласен. Голяма подкрепа за бибитковото правителство,няма що.

Абе наште мангали малко ли са та трябва и от чужбина да си внасяме???

На 28 януари Цуцко се изказва: Ние сме търсили винаги тези, които са се държали най-достойно там, които изповядват все пак някакви семейни ценности, защото това също е много важно, каза Цветанов. По думите му в момента се разглеждат две лица. Те не са създавали абсолютно никакви проблеми, докато са били в Гуантанамо. Те не са терористи и за тях се е смятало, че са съпричастни към подобни движения, но към настоящия момент няма нито повдигнати обвинения към тях за подобна дейност, нито пък че са участвали в подобна дейност. Вече сме 02 февруари - комисията експресно е прелетяла през Гуантанамо, направила е кастинга, приели, одобрили... Ако така се действаше експедитивно и за други държавни дела... ехеее! И сега какво - имаме си неосъждан сириец, възпитан и любезен, с жена и чавета. Чаветата - щом са шест - ще имат нужда от училище и т.н. - ще им организизраме частни учители или узилище от затворен тип? И какво? Колко пъти казах, че искам да съм неосъден и предполагаем терорист и аз човек да стана - ама и за това вече не ни искат! Тъпанари! АААА - и какво означава в изказването на Цуцко ние сме търсили ВИНАГИ тези, които са се държали достойно там? ОТКОГА ВИНАГИ ТЪРСИМ В ГУАНТАНАМО И КАКВО???? Ъ?

селище от затворен тип - а Белене какво е било?, нали беше много лошо, нали там били затваряни хора без съд и присъда? колко лоши неща направили комунистите преди 50 години! А това селище какво е? - или то сега след 50 години е много хубаво, нищо че пак ще се държат там хора без съд и присъда!!!

Чакам коментари от Даниел,Бачкьор и други видни гербери по темата.Хането също нещо е млъкнало.Единственот нещо,за което мога да поздравя Костов е,че на времето отказа да приеме албанци в България.Тези дупедавци не можаха един път да кажат НЕ на господарите.И те като Куневица-Йесмени. Д си вземат талибана с талибанчета и ханъмата у тях и да си ги гледат.Малко ли циганска паплач издържаме,че и политическа?Сега и талибани.

Е какво пък! Ще си приберем сириеца и семействотот му и ще си отгледаме 8 атентатори, че отдавна не е гърмяно в България и трябва нещо да ни раздусат. Може тогава българите да се размърдат и ор стадо овце (блеещи скришом) ще се научат да защищават интересите си и че една държава, за да се нарича бяла хората трябва да мислят като бели. А ако сме късметлиии като ще ги пазят нашенци, може и да си отгледаме наша група талибани, поготвени от тихия...

Партньорството ни с НАТО като долнопробно порно със садоелементи. И винаги ние сме прее..ните.

Стига вече целуване на американски задници, нещастници такива! Стига сте ни правили на идиоти! Щатите погазват брутално законите на международното право и ние им ставаме съучастници!Управниц ни са плужеци. Жалко за нас.

a 6te ni molqt li da puskame sms-i, saaaamo lev4e, za decata mu???

malko banditi si imame na swoboda ta oshte edin

Абе нали беше въпрос да приемем само един човек, а то се оказва, че ще бъде с цялата си цигания - 8 човека.Ние за нашите деца събираме пари чрез SMS -и, а ще храним котилото на терорист.Или смятате ,че този талибан е божа кравичка - ей така хванат от пътя и затворен.

Ами те, сирийците и тука ще си го набарат, хем ще им е по-лесно! Цеци няма да може да го опази!

Нашият талибан-най-мирният и най-демократичен от всички талибани. Тази година един талибан, догодина - двама.

при толкова мангали в БГ, още един,се ще сместиме негде...........

Ако американците си приберат обратно Дянков, може и повече да вземем. Дянков също не прави проблеми с общественият ред, не паркира на забранени места, не кара с превишена скорост, държи на семейството. Спазва правилата и няма да създава проблеми, стига да не е министър. По-интересно ми е като какъв ще ни се води този затворник - България не го разследва за нищо, няма влязла в сила присъда - значи в България този е просто един свободен човек, който може да ходи където си поиска. Или ще напишат специален закон за него?

Мисля,че не е нужно още хрантутници да има в държавата.Ние ги храним,а те пируват. Казват по-добре е да си затворник на днешно време понеже си на топло и не мислиш за ток, вода, парно да плащаш.

От къв зор?

Какво е това затворено селище? Сега ли ще го създаваме? Чувал съм, че такива е имало в СССР по времето на Сталин. Кой ще поеме разходите около цялата тази глупост? Какъв е той? Терорист, ама не е осъден?? Защо тогава ще е в затворено селище? Да дойде да учи в СУ и да плаща такси.

Искам справедливост - готов съм да приема 300 затворника от Гуантанамо, ако хамериканците приберат 30 души от престъпното обкръжение на Боко Тиквата! И ще излезем дебело напред - особено, ако ги окошарят още сега, преди да са загробили България...

А бе за какви транжове говориш, те американците точно затова ни го пробутват тоя, за да не плащат.

abe vie upravljavastite, nenormalni li ste? stiga ste mu lizali gaza na tozi chernija. tova e bezumie, taka ili inache si imame dostatachno ot tezi po rajonite ni s turko govorjasto naselenie, ta da vzimame oste edin radikalen isljamist.

тих, кротък, семеен, учтив, поздравява съседите... Само че има нездраво влечение към експлозивите и към места на които се събират много хора.

съвсем конкретен и резонен конституционен въпрос: от кога България държи затворници без съд и присъда? От кога България държи чужди такива затворници?

Сириецът е участник в семейния Биг Брадър! Затова ще живее в къща от затворен тип около София и т.н. Изненадите в шоуто - продължават!

Пичове, не се пенете. Най-вероятно този е пропял в затвора, понеже са му обещали да осигурят убежище на него и на цялото му семейство. Пращат го тук, за да не се раздлят със зелките на раменете, когато ги докопат техните братя по вяра и оръжие......

не разомно да приемат сириеца в бьлгария живят много сириеци жени за бьлгарки????? утершня ден ако сина ми пита какво талибани ????? г-н Бойко Борисов месли за наш синове????

Приемаме затворник от Гуантанамо със семейни ценности Семейните им ценности са да се размножават колкото се може повече, за да убиват неверниците. Защо не си го вземат в Сирия?

Куба защщитава УСА иКанада от проблеми свързани с охраната им от паднали астероиди Последните трусове в Хаит установили че в гуантанамо има много опасна апаратура по този повод САЩ да вземат да закрият базата и да я предадат обратно на Кубинския народ да не стане някоя беля

Аз не съм гласувал за политици, които искат България да бъде затвор. Още повече, че ние сме буферната част на еврозоната и ще се радваме на постоянен поток на бежанци от Иран, Ирак, Афганистан и Сирия. Пуснеме ли този ще се напълним с мангали - и то опасни!

Ето, това се казва наглост - взимаш 8 затворника и казваш, че е един. Наистина ББ, колко ще струват на нас данъкоплатците тези поредни американски придобивки?

зевзек (02.02.2010 г. 23:20ч.) А ние можем да им дадем цял парламент да напълнят Гуатанамо... Наблюд (02.02.2010 г. 23:17ч.) Добре де, какво е това затворено селище около София в което ще го настанят този талибан ? По татово време Белене беше затворено селище. Бойко Борисов нещо такова ли е спретнал около София ? Или ще бъде ползвана някоя от базите на Наглите ? Дайте малко повече информация по въпроса, щото нищо не ми стана ясно. мацка (02.02.2010 г. 23:17ч.) А някой с 12 деца нямаше ли? Тея 6 като започнат да се размножават... и после за джамии ще скимтят, че нали са им малко. Ужас!

Не разбрах защо трябва да вземем нечий затворник. Моля накой да ми обясни защо се прави това. Обмен на научни капацитети не съм чул да правят държавите, но затворници обменят. Каква е целта?

Сигурно и със 17 жени и 79 братовчеда със семействата им

Да доди да живее при нас в СТОЛИПИНО.

Единствения които на писа нещо смислено е 321 Хора аз искам всички терористи по затворите и убити. Аз вярвам в ефективноста на американската правораздавателна система тя се е доказала като ефективна и защитава населението от рецидиви . Въпросът е е защо този терорист не е осъден там Защо е бил задържан под каква форма ще бъде предаван от една държава на друга като първата е нарушила международни споразомения за защита правата на човека и втората ще ги наруши ако е виновен нека го ОСЪДЯТ и тогава да дойде да лежи ЗАКОННАТА присъда в затвора по този начин безаконието се размива всички са виновни и няма виновни за делото.

големи простаци и продажници - слуги на чужди интереси ! ни ни трябва сирийският мангал барабар със другите циганета и дъртата му мангалка да ги домъкват в държавата ни - каква ще е ползата от това - да хрантутим и отглеждаме още цигани , щото нашите са малко !

А имаме ли вече прецизна информация колко ще ни струва тази авантюра и до кога ще продължи? А имаме ли потвърждение от хамериканците точно какви пари и на какви траншове ще получим? Това трябва да обсъди парламента, и ако трябва - да се направи референдум! Защото за сега са 8, а след половин година могат да са 800!

Тоя го изкараха светец - зенности, деца, ала-бала - да се чуди човек защо е в затвора ?

te 6te go zemat tuka da nau4i na6ti kak da praviat bomoi za atentati sigurno 4e na6ti samo koli mogat da garmiat

Този е малоумен! Ще ни запали държавицата! Поне като си даваме задника да го изтъргуваме по-добре! Дали ще пазим 6+1, или 36+72 охраната и разходите ще бъдат същите... Поне като са повече ще предприемем по-адекватни мерки за охрана и сигурност (и дай Боже да изкараме и достойни пари)! Защото талибаните ще ни атакуват за това, че затваряме техни патриоти (без да ги интересува колко са).