Това каза премиерът Бойко Борисов преди началото на пресконференцията на ГЕРБ в НДК, предаде Агенция „Фокус”.
Борисов поздрави Кадиев, който е показал и каза, че неговото нещастие е било, че е трябвало да се явява като кандидат на БСП в София.
Според Бойко Борисов Сергей Станишев е трябвало да бъде кандидатът на БСП и ако ГЕРБ е била в състоянието, в която е в момента БСП, Бойко Борисов е щял да се кандидатира за кмет. Според премиера оценката на избирателите за 100 –те дни на правителството е дадена днес.