Коментари - 6 кандидати за консултант за ”Белене” | dnes.dir.bg
назад

6 кандидати за консултант за ”Белене”

Шестима кандидати подадоха документи за участие в обявената от Българския енергиен холдинг процедура за избор на консултант за преструктурирането на проекта АЕЦ "Белене".

Обратно в новината

Коментари - 6 кандидати за консултант за ”Белене” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

КАКВО ОЗНАЧАВА КОНСУЛТАНТА ДА "преструктурира проекта за АЕЦ "Белене". ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЪЩЕСТВУВА ИЗГОТВЕН ПРОЕКТ ПО КОЙТО ВЕЧЕ СЕ ДЕЙСТВА. Строи се не само реактора , но и на работната площадка в Белене. И изведнъж българското правителство казва : СТОП . ТОВА НЯМА ДА СЕ ПРАВИ ПО ТОЗИ НАЧИН А ПО ДРУГ РАЗЛИЧЕН ОТ ДОГОВОРЕНИЯ С ВАС РУСНАЦИТЕ !! Отива се към едностранно нарушаване на подписания договор. При подобно поведение България преминава към поемане на отговорности свързани с плащането на неустойки за отказ от поети задължения. Сумите които цитира в един от броевете си вестник Банкеръ за мен са втрещяващи. Говори се за 4 млрд. евро неустойки. ВЪПРОСА Е ДАЛИ РУСНАЦИТЕ ЩЕ СЕ ПОДАДАТ НА ТОВА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ИЛИ МАХВАЙКИ С РЪКА ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ДА ИЗПЪЛНЯВАТ ПРЕДВИДЕНИТЕ В СЪЩЕСТВУВАЩИЯ ПРОЕКТ МЕРОПРИЯТИЯ. Мисля, че ще се случи второто. Този хазартен начин на поведение е присъщ не на пожарникара Бойко , а на неговия цар. На този цар дните са му преброени, но и той по подобие на баща си още не е разбрал за какво бие камбаната. Ако сме живи и здрави ще сме свидетели на драматични събития свързани с лицето Сакскобургготски. НА ТОЗИ НЕ МУ Е ИЗЛЕЗНАЛО ОТ ГЛАВАТА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е НЕГОВОТО ЦАРСТВО. На съвсем друго мнение е императора от Москва. Вашингтон е осигурил възможността на Путин да се разправи не само с полската опозиция , но и с тези които му се пречкат в бившото поссъветско пространство. На каква цена е постигната договореността в Прага не е интересно. ИНТЕРЕСНОТО Е ТОВА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ УВЕРЕНО СЕ ДВИЖИ КЪМ СОЦИАЛЕН ВЗРИВ ЗА КОЙТО МАЛОУМНОТО ПРАВИТЕЛСТВО И СТОЯЩИЯ ЗАД НЕГО ЦАР ДОРИ И НЕ ПОДОЗИРАТ.

Чудя се дали след засилването на връзките с братските нам държави Кувейт и Катар ще се потърсят консултанти по изграждането на атомни електростанции с минаре!?

И аз искам да консултирам. На половината цена на най-ниската оферта от другите шестима.

Да викнат Доган, той взема само 0.5%. Иначе Костов взема от 10% нагоре, а семейните фирми на Бойко и Цуцка може и 50% да вземат.

Как да няма правителството енергийна стратегия.Има и то много хубава.Протакане,шик на германци и руснаци.Това нищо ли е,малко ли е.Вярно че на швабите им омръзна и се отказаха, но сибиряците са издръжливи.Защо си траят янките.Толкова искаме те да дойдат.На времето им дадохме да нарежат и да си вземат всичко което си харесат от нашите ракети.И нови тяхни ще им позволим да си докарат.Ако трябва и война ще обявим на Русия.Толкова ги обичаме тия пусти американци.Ама защо не идват.

Най вероятно за нашите трайчовци и пърдянкавци ще трябват медицински консултанти .

Доходи От Интернет Здравейте, Pаботата е надомна и без работно време. Преди два месеца сърфирах из интернет, търсейки някакъв допълнителен доход. Разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 250-400 лева, но за една година дохода става не по малък от 600 лева средно /а за тези които по цял ден са пред компютъра и по 1000-1200 лв./. Изисквания: КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО? Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и парола,след това изтегляш един малък софтуер-под формата на лента,която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами,а да си вършиш друга работа-наприм да си пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на земното кълбо.Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът да свети в зелено. В последствие по света се нароиха много такива компании,които обещават да плащат на потребителите за прекараното време в Интернет.Тази компания от две години насам вече упорито доказва своята ефективност,продължа да плаща не само това което са обещали, А ДОРИ И МНОГО ПОВЕЧЕ! Аз се прикачих към човек, от който научих, че и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове! НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ ! ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ: 1.Отивате на посечения от мен линк долу http://www.c Други (бонуси, дивиденти): и се регистрирате-име и пр.Много важно е да посочите точен адрес-улица, номер, като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!! 2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натис Логин- и влизате във вашия Account. 3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка,която колкото и лоша да е връзката Ви,в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути. 4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка-пишете името и паролата си,после Логин- в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече,което като започне да бяга-значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга-то вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! Много важно! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара-$- ако той свети в зелено-$,значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента заработката, с която можете да стартирате е 0,60 $ на час - което е 600 точки! Но това далеч не е всичко! Вие бихте могли да печелите далеч повече, ако привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име-реферали. Когато привлечете реферали -получавате процент върху тяхната месечна заработка. ПРОЦЕНТЪТ НЕ СЕ ЗАПЛАЩА ОТ САМИЯ РЕФЕРАЛ, А ОТ КОМПАНИЯТА ПОРАДИ ПРИВЛИЧАНЕ НА НОВИ ХОРА В СТРУКТУРАТА. Когато Вашите реферали привлекат други реферали, те вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите!- и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас! КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ! А реферали не е никак трудно да се привличат- необходи е дакажете на ваши близки приятели Интернет-маниаци и също така като мен да пускате обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ! Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените името! Ами това е принципът - лесно просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И най-вече много, много реферали, но активни!-защото от пасивните нямате никаква полза! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ ! Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното простра Следвайте указанията и стъпките ми и ще успеете! Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да изискате чека след като направите минимума от посочената от Вас сума-напр. 50 долара! Изискването на чека става като направите минимална сума /50 долара/, след това излиза бутон request check-натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/. НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ ! P.P.С. След като пуснете банера, много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки /по точка на 5-6 секунди/ и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера, иконата с долара е червена и НЕ трупате точки. Тогава просто трябва да размърдате курсора на мишката по рекламната лента и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. Човечето почва да се разхожда по рекламите, това е защитата на програмата от вируси. Когато това стане просто трябва да щракнете с мишката върху човечето и то отново се връща на работа.И за да имате повече успех, пускайте обяви в различни сайтове с обяви за работа. УСПЕХ !!! http://www.cashfiest това съобщение за да се възползват и други хора от тази възмойност: http://

gerb sa nai kompetentni vigte do kade dokaraxa b-a s tozi vseznaiko dinkov nawite roditeli s po 35-40 g rabota sire4 ysigorovki da si plawtat iza pregled v bolnica

Значи ще има Белене .

аааа наште вече наканиха ли се???? тогава може

За консултанти кандидати винаги има, ама за инвеститори при тия условия, йок, както би казал извесетен наш консултант.

Доган с дипломата си по философия да изкаже мнение по въпроса !

Хайде сега другите да полапат малко. Хаха.

OHAA PAK LAPANICAAA

хехеееееееееееееееее хайде Доге(ане ставай по-бърза защото твоето идеологичско решение ще шашне света

Викнете Доган за консултант

Тц тц - консултации, колко важни са тези консултации ! И колко необходими за източване на парите от проектите ! От проектирането остават следи - самите проекти, но от консултациите и надзора следите са само по плащанията - любимо перо за раздаване на рушветите ! Жалка държава дме, населена в по-голямата си част от алчни, прости и безочливи типове !

Аиде пак Си банк и борисовица да поконсултанстват малко....