6 кандидати за консултант за ”Белене”
Шестима кандидати подадоха документи за участие в обявената от Българския енергиен холдинг процедура за избор на консултант за преструктурирането на проекта АЕЦ "Белене".
Обратно в новинатаКоментари - 6 кандидати за консултант за ”Белене” | Днес.dir.bg
Коментари
Тц тц - консултации, колко важни са тези консултации ! И колко необходими за източване на парите от проектите ! От проектирането остават следи - самите проекти, но от консултациите и надзора следите са само по плащанията - любимо перо за раздаване на рушветите ! Жалка държава дме, населена в по-голямата си част от алчни, прости и безочливи типове !
хехеееееееееееееееее хайде Доге(ане ставай по-бърза защото твоето идеологичско решение ще шашне света
За консултанти кандидати винаги има, ама за инвеститори при тия условия, йок, както би казал извесетен наш консултант.
gerb sa nai kompetentni vigte do kade dokaraxa b-a s tozi vseznaiko dinkov nawite roditeli s po 35-40 g rabota sire4 ysigorovki da si plawtat iza pregled v bolnica
Доходи От Интернет Здравейте, Pаботата е надомна и без работно време. Преди два месеца сърфирах из интернет, търсейки някакъв допълнителен доход. Разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 250-400 лева, но за една година дохода става не по малък от 600 лева средно /а за тези които по цял ден са пред компютъра и по 1000-1200 лв./. Изисквания: КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО? Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и парола,след това изтегляш един малък софтуер-под формата на лента,която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами,а да си вършиш друга работа-наприм да си пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на земното кълбо.Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът да свети в зелено. В последствие по света се нароиха много такива компании,които обещават да плащат на потребителите за прекараното време в Интернет.Тази компания от две години насам вече упорито доказва своята ефективност,продължа да плаща не само това което са обещали, А ДОРИ И МНОГО ПОВЕЧЕ! Аз се прикачих към човек, от който научих, че и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове! НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ ! ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ: 1.Отивате на посечения от мен линк долу http://www.c Други (бонуси, дивиденти): и се регистрирате-име и пр.Много важно е да посочите точен адрес-улица, номер, като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!! 2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натис Логин- и влизате във вашия Account. 3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка,която колкото и лоша да е връзката Ви,в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути. 4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка-пишете името и паролата си,после Логин- в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече,което като започне да бяга-значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга-то вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! Много важно! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара-$- ако той свети в зелено-$,значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента заработката, с която можете да стартирате е 0,60 $ на час - което е 600 точки! Но това далеч не е всичко! Вие бихте могли да печелите далеч повече, ако привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име-реферали. Когато привлечете реферали -получавате процент върху тяхната месечна заработка. ПРОЦЕНТЪТ НЕ СЕ ЗАПЛАЩА ОТ САМИЯ РЕФЕРАЛ, А ОТ КОМПАНИЯТА ПОРАДИ ПРИВЛИЧАНЕ НА НОВИ ХОРА В СТРУКТУРАТА. Когато Вашите реферали привлекат други реферали, те вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите!- и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас! КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ! А реферали не е никак трудно да се привличат- необходи е дакажете на ваши близки приятели Интернет-маниаци и също така като мен да пускате обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ! Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените името! Ами това е принципът - лесно просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И най-вече много, много реферали, но активни!-защото от пасивните нямате никаква полза! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ ! Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното простра Следвайте указанията и стъпките ми и ще успеете! Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да изискате чека след като направите минимума от посочената от Вас сума-напр. 50 долара! Изискването на чека става като направите минимална сума /50 долара/, след това излиза бутон request check-натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/. НЕ Е ДОВОЛЕН САМО КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ ! P.P.С. След като пуснете банера, много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки /по точка на 5-6 секунди/ и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера, иконата с долара е червена и НЕ трупате точки. Тогава просто трябва да размърдате курсора на мишката по рекламната лента и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. Човечето почва да се разхожда по рекламите, това е защитата на програмата от вируси. Когато това стане просто трябва да щракнете с мишката върху човечето и то отново се връща на работа.И за да имате повече успех, пускайте обяви в различни сайтове с обяви за работа. УСПЕХ !!! http://www.cashfiest това съобщение за да се възползват и други хора от тази възмойност: http://
Как да няма правителството енергийна стратегия.Има и то много хубава.Протакане,шик на германци и руснаци.Това нищо ли е,малко ли е.Вярно че на швабите им омръзна и се отказаха, но сибиряците са издръжливи.Защо си траят янките.Толкова искаме те да дойдат.На времето им дадохме да нарежат и да си вземат всичко което си харесат от нашите ракети.И нови тяхни ще им позволим да си докарат.Ако трябва и война ще обявим на Русия.Толкова ги обичаме тия пусти американци.Ама защо не идват.
Да викнат Доган, той взема само 0.5%. Иначе Костов взема от 10% нагоре, а семейните фирми на Бойко и Цуцка може и 50% да вземат.
И аз искам да консултирам. На половината цена на най-ниската оферта от другите шестима.
Чудя се дали след засилването на връзките с братските нам държави Кувейт и Катар ще се потърсят консултанти по изграждането на атомни електростанции с минаре!?
КАКВО ОЗНАЧАВА КОНСУЛТАНТА ДА "преструктурира проекта за АЕЦ "Белене". ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЪЩЕСТВУВА ИЗГОТВЕН ПРОЕКТ ПО КОЙТО ВЕЧЕ СЕ ДЕЙСТВА. Строи се не само реактора , но и на работната площадка в Белене. И изведнъж българското правителство казва : СТОП . ТОВА НЯМА ДА СЕ ПРАВИ ПО ТОЗИ НАЧИН А ПО ДРУГ РАЗЛИЧЕН ОТ ДОГОВОРЕНИЯ С ВАС РУСНАЦИТЕ !! Отива се към едностранно нарушаване на подписания договор. При подобно поведение България преминава към поемане на отговорности свързани с плащането на неустойки за отказ от поети задължения. Сумите които цитира в един от броевете си вестник Банкеръ за мен са втрещяващи. Говори се за 4 млрд. евро неустойки. ВЪПРОСА Е ДАЛИ РУСНАЦИТЕ ЩЕ СЕ ПОДАДАТ НА ТОВА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ИЛИ МАХВАЙКИ С РЪКА ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ДА ИЗПЪЛНЯВАТ ПРЕДВИДЕНИТЕ В СЪЩЕСТВУВАЩИЯ ПРОЕКТ МЕРОПРИЯТИЯ. Мисля, че ще се случи второто. Този хазартен начин на поведение е присъщ не на пожарникара Бойко , а на неговия цар. На този цар дните са му преброени, но и той по подобие на баща си още не е разбрал за какво бие камбаната. Ако сме живи и здрави ще сме свидетели на драматични събития свързани с лицето Сакскобургготски. НА ТОЗИ НЕ МУ Е ИЗЛЕЗНАЛО ОТ ГЛАВАТА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е НЕГОВОТО ЦАРСТВО. На съвсем друго мнение е императора от Москва. Вашингтон е осигурил възможността на Путин да се разправи не само с полската опозиция , но и с тези които му се пречкат в бившото поссъветско пространство. На каква цена е постигната договореността в Прага не е интересно. ИНТЕРЕСНОТО Е ТОВА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ УВЕРЕНО СЕ ДВИЖИ КЪМ СОЦИАЛЕН ВЗРИВ ЗА КОЙТО МАЛОУМНОТО ПРАВИТЕЛСТВО И СТОЯЩИЯ ЗАД НЕГО ЦАР ДОРИ И НЕ ПОДОЗИРАТ.