Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | dnes.dir.bg
назад

Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена

Кабинетът излиза в принудителен отпуск през лятото от 1 до 20 август по заръка на премиера Бойко Борисов.

Обратно в новината

Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако ЕС не ни признае 58-те милиона дето подарихме на сирийците за "помощ" към бедни държави боко ще си ги плати ли от свойто джобче ?

Ами да, починете си, че то я каква хубава работа свършихте досега. Накъдето да погледнеш, всичко цъфти и връзва, и все благодарение на вашето "управление". Дай Божа да ви хареса почивката и да не се връщате, или поне да се позабавите възможно по-дълго. То няма смисъл да бързате да се връщате, щото държавата ще е във фалит още преди да излезете в отпуск. Спокойно може да идете да "оправите" някоя друга нещастна държава. Ние не сме егоисти и не искаме да ви пазим да ви пазим само за себе си!!!

Дянков има нужда от почивка... малко да се върне в родината си (Америка) оооопс извинете, че се изпуснах за противоконституционалното му назначаване, ама човека си е американец, а това звучи гордо! ЕЕЕ не и в България, ама на кой му пука???

добре де .съпругата ми е учителка . имаме 2 дечица да са ни живи и здрави . ползван е по 2 г отпуск по майчинство и следователно жена ми има да ползва по закон 12 месеца отпуск + полагащия и се за настоящата година 2 м . КАКВО ПРАВИМ ?

Акой го бие по тиквата да скита из държавата/държавите и колко струва това на хазната. Доколкото знам, час полет на хеликоптер у нас стува над 2000 долара. Из чужбината екскурзиите, за да се снимаш с този и онзи струват многократно повече. Нека Боко ги икономиса и ефектът ще се усети веднага.

абе нали беше криза!?! Тия защо ще почиват сега и то толкова дълго???

На запад в много фирми и учреждения е точно така - август месец цялата фирма не работи и всички са в отпуск.

В коя година живееш и къде е "Запад". Малоумник.

МНОГО АМА, МНОГО МОЛЯ СЛЕД ОТПУСКА НЕ СЕ ВРЪЩАЙТЕ НА РАБОТА

МНОГО МОЛЯ СЛЕД ОТПУСКА НЕ СЕ ВРЪЩАЙТЕ НА РАБОТА

Станахме комендантска държава. По заповед спи, яж, пий., и т.н. Така ще ни задържи тук ама на куково лято. Сериозно мисля да стегам куфарите че тези ни затриха хептем.

Едно голямо ЧАО, и дано такива като теб, по-малко се връщат.

Того, беж в Того! Опс, вземи си и Ел Коменданте, че явно имаш нужда некой да ти казва кога, какво и как да правиш. Ние тука белите, ша са оправим и без 'ентелиентни' команди или ако щеш - ша минем без 'ентелигиенцията'.

Оти така, бе човек, немой с лошо. Ко толко е рекъл чиляка?

Много поздрави и приятен път.

Ами така е. То не е лесно цяла година (без почивките, които сигурно са към половин година) да НЕ ходиш на работното си място. Трябва да почиват хората.

Само така господа! Починете си, за да може като се върнете да има кого да обвините когато банкрутира държавата..

Хубаво е, че поне един от 4 дена се занимавате с проблемите на държавата, която уж управлявате...няма проблеми сигурен съм, че външната ни политика със Сирия е изключително важна.Опа извинявам се нямаме ли външен министър за тази цел? Ама предпочитате да ви хвали сириец отколкото българин да ви казва истината в очите нали. Разбирам ви напълно за отпуските... толкова пари сте насъбрали трябва да ги харчите за нещо.Само искам да знам защо държавата е цивилизована само когато се отнася за ВАШИТЕ ЗАПЛАТИ и за ВАШИТЕ ВАКАНЦИИ. Законите и стандарта на живот на обикновенния човек са като на държава от петият свят...

ПО ДОБРЕ ЗА БГ. ЩЕ БЪДЕ, АКО ИЗЛЕЗНАТ В ОТПУСКА НЕЗАБАВНО.

без коментар! този е един хитрец, яхнал властта.поредният. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

отпуската е полезно и прятно нещо но след умора от добре сваршена работа..имате време за второто...ако не поне го започнете. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Не мисля, че съм в казармата и някой трябва да ми казва какво да правя. Още по малко кога и как да почивам.