Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | dnes.dir.bg
назад

Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена

Кабинетът излиза в принудителен отпуск през лятото от 1 до 20 август по заръка на премиера Бойко Борисов.

Обратно в новината

Коментари - Кабинетът в принудителен отпуск за 20 дена | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Най хубавото е че който прецени че трябва да си ходи на работа ще ходи,в това няма нищо лошо ,имайки напредвид иэоставената работо от бившото правителство и криэата.

Въскин научи,че фрустрация има латински произход и най-общо казано означава лишаване, измама, неуспех, напразно очакване, липса на удовлетворение от действителността

Въскин, Въскин много си тъп Въскин-лидер наш.Лидерството не е синоним на ръководство. Объркващо и фрустриращо е за хората, ако заместваме двете думи произволно. Осъзнай разликите между ръководство и лидерство гражданино Въскин

Тотализмът настъпва.Не трябва да имаш собствени планове.

Щом правителството излезе в отпуска ще започнем да се отласкваме от дъното.

Със сигурност в Германия и Испания хората в големите фирми почиват по едно и също време. Който българин не е съгласен обаче, има право - в много други държави, повечето от третия свят, също не го правят.

Само 20 дни отпуск за правителството.И как тогава ще излезем от кризата?

Ревете !!! всички които вече не може да крадете ! вървете при лидерчетата си станишко и доган да плачете с тях !!! Само Герб пак ще гласувам за вас продължавайте в същия дух !!

не може така! другари, трябва да организираме пролетарко шествие против отпуските на кабинета когато сергей, доган или луканов не са в него! това е недопустимо... ц ц ццц..

и аз така искам! да ме принуждават! абе цирк! махайте се от властта смешници!

Не е зле през отпуската си ББ да изкара курс по правоговор. От излиянията му нищо не се разбира. Ако млъкне поне ще скрие простащината си.

Нама проблеми, те са в отпуска още от първия ден

Предлагам нещо разумно. Тези 20 дни да ни управлява пак тройната коалиция, та като се върнат ГРОБ-берите да има с кого да се оправдават още една година. Пардон, ГЕРБ-ерите.

Колосите на комедията от ГЕРП

Те толкова работа свършиха, България цъфна и вече стана време да излязат в отпуск ... Ама защо да им се сърдим те толкова си могят завалиите. Няма как един пожарникар или шофьор да разбира от енергетика и икономика.

Такива като VeDike вместо да показват колко са примитивни,трябва да изкажат мнение ,какво мислят по повдигнатия въпрос,а не да демонстрират колко са глупави!

като дават отпуска от 01-20 август, защо искат от фирмите на 14 август да отчитат ддс-то,както е в "белите " държави -отпуск- август и ддс се събира за 2 месеца и се отчита общо,така и фирмите ще могат да почиват.

Бул е прав с неговия коментар. И това е най-страшното, че такъв е най-достойния.... Горко ни

въъъъъх..........,ма те са се преработили горките,молко им е 20 дена,трябва повече,че да си опреснят мислите глупаците...

България отдавна имаше нужда от такъв лидер.Браво Бойко!!!!

Въскин ти си болен и имаш нужда от лидер-придружител-усмирител

докога ББ ще се заиграва с хората по този елементарен начин?!

решения, от които всяко едно дете плаче или се смее

Този вече е Диагноза!

Хахахаха... що и мен не ме "принудят" така да изляза в отпуск, началото на август съвсем подходящо ми се струва...

леле,каква проста мутра е този премиер,само му вижте изказа!и този ще ни води през кризата......

Според мен човека си е прав. В нашата фирма ни задължават да си вземаме отпуските през текущата година, защото иначе се натрупват едни отпуски. Така се беше получило, че имаше хора, които трябваше по два-три месеца да не идват на работа. Отпуската е дадена за почивка, а не за спестяване. Герб може да са всякакви, но за първи път има някаква логика в изказването на политицети ни(в много малко аспекти, но все пак е нещо:))) Жалко, че на хората вече не им се чака, защото с това темпо интелигентна политика ще имаме след 20 до 40 години(на мене също не ми се чак:))). Поздрави.

Ами след толкова обратни във властта за тия години пича си е пич. Колкото и да им бърка отзад, няма по-достоен от Бойко в тая държава, да е жив и здрав!

Е не може да говори нормално този. Колко правилни изречения прочетохте???

Точно така... всеки трябва да си планира отпуската... така е в белите държави. Ние сме си свикнали в нашата кочинка да си е пълен хаус, затова сега мрънкате постоянно, че това или друго не ви е в ред. Трябва да се научим на ред и да бъдем по отговорни за действията си. Кажете си честно, че в хаус всеки си прави далаверки и си живее по добре не според правилата.

Ама в Германия отделните провинции излизат по различно време в отпуск, за да не стане мазало по пътищата и да се натовари равномерно почивната база.

много правилно е това, а не всеки да се лигави и да погажда номера на колегите,,от утре имам планове и излизам,, а аз да замествам... по цял свят е така, а това отработване?? който иска да си ходи някъде да си вземе отпуска за 7май, зашо да събират дните, а после през носа да ти излезе ...

Жить стало лучше жить стало веселей! Й.В.Сталин.

Нещата напредват! Помощ!!!!!

По какво се различава Бойко Борисов от Бог? Отговор: По това че Богът не се мисли за Господ!

На фона на това пълно интелектуално недоразумение Дядо ви Тодор Живков се оказва недостижим ТИТАН! На всички печеливши от избора им на премиер- ЧЕСТИТО!

Имало едно време един Тодор Живков и той си имал охранител...to be continued

абе не знаете вие как е по света затова ревете. анархично настроени сте и това не е никак добре.тук в канада за доста неста не ти дават никакав избор-със стадото и тва е.

Защо не си пуснат всички от правителството една неплатена отпуска и да ходят да се лекуват в психиатрията.

Да се смея ли, да плача ли.Абе я да заплача ... от сърце.

Браво на премиера Бойко Борисов,неговият кабинет и Вице премиерите му!!! Това е единственото правителство иминистъп председател,след Иван Костов,който наистина работи с всички сили ! Не му вадете душата! Тези батаци не могат да се оправят с едно щракване на пръсти. Хора,бъдете по-разумни,по-интелигентни и добронамерени-за ваше добро е! Аз не съм от никоя партия,но вярвам на Б.Борисов,защото е честен и работар-така мислят и много хора,които са около мене и пиша от тяхно име-така ме помолиха. Потърпете малко и ще видите! Вярвайте, но бъдете по- доберонамерени!!!

ти се състои в това, че смяташ ББ за честен.

Герб кефят.От тука пестиха пари от там спестиха.Айде сега 20 дни за да ги изхарчат.Насила де.

Какъв примитив ни управлява, започнах да се плаша!

Да ги ожалилиме - насила излизат горкичките.И баш август по жегите.

за този период затваряме държавата ли? Почивайте като в т. нар. частен сектор, направете си график, тази седмица двама, другата трима. По принцип всеки иска да почива август месец!!!

Те са честни и работят, работят, уморяват се пак са честни, пак работят и т.н. Народа беше казал, който не работи той не греши, та май честни ще си останат като гледам. Много говорят за тая много работа ама какво могат, па какво искат и въобще нещо ще свършат ли е друга тема (приликата с приказката на Хайтов не е случайна). Бате Бойко с тая една книга дето си прочел в живота нещо май не се получава, то е лесно да си честен овчерин и честен пожарникар да си пак не кой знае колко трудно (е, не за мускулите) ама честно да ти кажа само говориш честно, а тия около тебе като френски комисари от комедиите само сеир праят и през останалото време помагат на някой приятел да заколи конкуренцията. Та лесно ли е да си честен като отговаряш и за цяла държава ... лесно е да се изложиш и пак да се изложиш и да продължиш упорно да работиш по въпроса. Ама хак да му е на тоя народ, каквото поиска това получи. 20 години все другите са му виновни и все ограбен и все работа няма и като дойде време да избира все гони лошите с добрите - точно като в индианските книги, май такава беше чел и бате ни Бойко. Та ей го на от народен по народен и фолк обича и все за работа говори ама аз да ви напомня още една народна приказка - то нали знаете полицията и пожарната са като кучето - пазачи, ама преди да дойдем у градо си знаехме, че кучето е добър пазач ама на нивата никаква няма да я свърши.

Господи, благодаря ти, че чу моята молитва! Цял месец намя да виждам физиономиите на Борисов и гадната му компания. Истинска почивка!!!

А,не бъдете толкова сигурен! Той-нали е много работен-все някъде ще отиде.Я детска градина да открие, я на запълнена дупка на някой селски път ще пререже лентата...