Затварят ”Арена” и ”Замунда”
Ще затворим "Арена" и "Замунда" - сървърите, които предоставят пиратско съдържание и точат джоба на потребителите със SMS-и.
Обратно в новинатаКоментари - Затварят ”Арена” и ”Замунда” | Днес.dir.bg
Коментари
полицейщината и простотията на боко и неговата шайка нямат спирка! дошла някаква си патка отнякъде, и тия веднага започнаха да и лижат задните части. как ли пък ще затворят тракерите, като те не са в бг? яворчо на мутра мяза, и е почти толкова умен.
Ами ще ги затворят лесно - като малтретират доставчиците на Интернет у нас. Както се говори, че ставало в Иран, Северна Корея, Комунистически Китай, Куба... Само, че тия страни са в пъти ПО-ДЕМОКРАТИЧНИ от ЗАТВОРА САЩ и подопечните му проститутки в Европа!!!
Много ясно, че ще реагират така като са ги натиснали. Вие какво очаквате? Да им кажат гледайте си работата? Ще направят малко ПР акцийки. Може да изгори някой временно и нещата ще се върнат както са били. Дори и да спрат торент системата по някакъв начин следващото поколение система за споделяне вече е измислена и е започнала да работи. Тогава няма централизиран тракер и ще има да гонят вятъра години наред. Практиката е показала, че щом има интерес към нещо и има шанс да го получат лесно, няма как да се спре.
Явор Колев е скапан
споменатия гологлав мерзавец може само да затваря тракери, но е некадърен да отвори поне един. Кой знае от какво червено мерзавско потекло е тази утрепка...