назад
Продължават да режат болничните
НОИ не прие предложението да не се изплаща възнаграждение или обезщетение за първия работен ден от временната неработоспособност, а за втория и третия ден осигурителят да изплаща не по-малко от 80%.
Обратно в новинатаКоментари - Продължават да режат болничните | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018