Президентът на Киргизстан отказа да даде оставка
Президентът на Киргизстан Курманбек Бакиев заяви днес в огласено от местната информационна агенция 24.kg изявление, че отказва да подаде оставка, съобщи БТА, позовавайки се на Франс прес.
Обратно в новинатаКоментари - Президентът на Киргизстан отказа да даде оставка | Днес.dir.bg
Коментари
Vishti kakaf giruizam i sebiutricanie...Some like it Hot...,,izopshtu NU sa streska ut brojeniia i ot VARTULOMEEVA NOSHT......Ni iskam,vika,da sa utlipa ot taz slatka vlast....HAPPINES is a WARM GUN.......As,ma vashishtavat takiva doblistni hrabretci sas tuva sebiotritcanie i KURnazlak......Ne za sebi si-Za naroda iska da e PULEZIN i NTZLICH,detu vikat girmantcite....Katu Yohan na barikadata-ibbbahh ti i DEKABRISTA...
Това в Киргизстан са обикновени превратаджии. Ако бяха в друга страна, щяха да са в затвора. Много взе да се вдига пушилка в страните около и в самата Русия в навечерието на подписването на договора със САЩ за разоръжаване. Първо терористични актове в Русия. после преврат в близка ней страна. Много ми прилича на натиск над Русия. Така ли преговарят САЩ? Партньорство значи взаимно уважение, а не ритане по кокалчетата.
много си задръстен по вапроса! не са обикновенни превратаджии, а хора с достоинство които не позволяват разни корумпирани управници да се гаврят с тях, за разлика от нашия овчи народ!!! бил сам там, и постоянно подържам отношения с тази страна, и знам че руснаците нямат нищо общо!!! ще им помогнат разбира се, но това не значи че те са инициаторите на този бунт! намали малко филмите с конспирации!!! всичко започна заради увеличението на тока и горивата, и най-вече чашата преля като бакиев използва сила срещу демонстрантите!!! всичко останало е полод на болната фантазия на теб, и такива като теб!!!
Работата отива, на поредната държава където САЩ, ще метнат бомби за да посеят "демокрация"
поредната кгб авантура,разиграват си кокя пак.кремена,ти да не си от биътулсите,ма.?цитирасш песни на беатлес,щото.. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Властта на едно правителство произтича от народа; ако народът не иска дадено правителство, правителството няма право да държи властта. Какво значи "превратаджии"? Това са хора - революционери. В някои случаи каузата им е погрешна, в други - правилна. Всичко зависи от конкретните обстоятелства; дали властта наистина потиска народа; дали може да бъде свалена с демократични методи или се е вкоренила и не пуска; и т.н.