Президентът на Киргизстан отказа да даде оставка
Президентът на Киргизстан Курманбек Бакиев заяви днес в огласено от местната информационна агенция 24.kg изявление, че отказва да подаде оставка, съобщи БТА, позовавайки се на Франс прес.
Обратно в новинатаКоментари - Президентът на Киргизстан отказа да даде оставка | Днес.dir.bg
Коментари
поредната кгб авантура,разиграват си кокя пак.кремена,ти да не си от биътулсите,ма.?цитирасш песни на беатлес,щото.. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Работата отива, на поредната държава където САЩ, ще метнат бомби за да посеят "демокрация"
Това в Киргизстан са обикновени превратаджии. Ако бяха в друга страна, щяха да са в затвора. Много взе да се вдига пушилка в страните около и в самата Русия в навечерието на подписването на договора със САЩ за разоръжаване. Първо терористични актове в Русия. после преврат в близка ней страна. Много ми прилича на натиск над Русия. Така ли преговарят САЩ? Партньорство значи взаимно уважение, а не ритане по кокалчетата.
много си задръстен по вапроса! не са обикновенни превратаджии, а хора с достоинство които не позволяват разни корумпирани управници да се гаврят с тях, за разлика от нашия овчи народ!!! бил сам там, и постоянно подържам отношения с тази страна, и знам че руснаците нямат нищо общо!!! ще им помогнат разбира се, но това не значи че те са инициаторите на този бунт! намали малко филмите с конспирации!!! всичко започна заради увеличението на тока и горивата, и най-вече чашата преля като бакиев използва сила срещу демонстрантите!!! всичко останало е полод на болната фантазия на теб, и такива като теб!!!
Властта на едно правителство произтича от народа; ако народът не иска дадено правителство, правителството няма право да държи властта. Какво значи "превратаджии"? Това са хора - революционери. В някои случаи каузата им е погрешна, в други - правилна. Всичко зависи от конкретните обстоятелства; дали властта наистина потиска народа; дали може да бъде свалена с демократични методи или се е вкоренила и не пуска; и т.н.
Vishti kakaf giruizam i sebiutricanie...Some like it Hot...,,izopshtu NU sa streska ut brojeniia i ot VARTULOMEEVA NOSHT......Ni iskam,vika,da sa utlipa ot taz slatka vlast....HAPPINES is a WARM GUN.......As,ma vashishtavat takiva doblistni hrabretci sas tuva sebiotritcanie i KURnazlak......Ne za sebi si-Za naroda iska da e PULEZIN i NTZLICH,detu vikat girmantcite....Katu Yohan na barikadata-ibbbahh ti i DEKABRISTA...