Коментари - ”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар | dnes.dir.bg
назад

”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар

Австрийският всекидневник "Ди Пресе" помества статия под заглавие "България: неуспех на отмъстителния кръстоносен поход срещу социалистите" по повод проваления вчера импийчмънт срещу президента Първанов, съобщава БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - ”Ди Пресе”: Разчиствачът Борисов губи чар | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Гербери, ако да сте граждани е липса на всякакъв мисловен багаж и ако ваш идол е ББ, гражданството общество в РБ е наистина много зле.

Няма да загуби Н-И-Щ-О,напротив печели ни всеки миг и всеки час. Затова успокойте се покорни слуги на престъпни елементи!

Аз съм привърженик на правителството и одобрявам всички негови действия.Смятам, че всеки нормален човек ( а не платен драскач по форумите) подкрепя борбата против престъпниците и крадците.

От дистанция изглежда по-вярно се виждат нещата. Правителството наистина има две много отличаващи го черти: 1) неспособност да управлява; 2) водено от умраза от време оно и от отмъстителност. Късно е да се отмъщава за Народния съд. А и се намира информация, че по онова време отмъщението на Народния съд (или каквото е било там в Банкя) е имало свое основание.

"Атовете се ритат - магаретата страдат"! "Лакомията и властта правят хората свине! Българинът като забогатее се забравя. Удря го на грабеж, разгул, разврат, покер. Става злобен и завистлив. Губи човешки образ. За него няма нищо свято на този свят. Парите отприщват пороците му, слабостите и злобата му. Българинът прощава за всичко, но не и на преуспяващите, или на тези, които стоят на него. Българинът с пари се смята за много по-умен от този, който ги няма"./ Ат. Буров/. В съвременна България точно затова е узаконена мандатността. Затова и българинът не дава цялата власт на един и се бори за своята "Чиста и Свята Република". Търсенето на управници, които разбират психологията на народа и интелигенцията ще продължи. Времето на всеки управник е ограничено. От самия него зависи какъв спомен ще остави за себе си. Дали ще бъде запомнен като грижовен и почтен или като алчен хитрец и предател на народа си.

Има такъв човек, който може да поведе страната в правилната посока, да я извади от кризата и да върне радостта в очите на хората. Посетете този сайт: //partiia.dir.bg/

БОГ да пази премиера на Република България-Бойко Борисов, бъдете жив и здрав.

Бог да пази България от такива олигофрени като теб. В общочовешки план нищо лично към Б.Б. ,но той е най-слабият премиер в през последните 20г.и за това колкото по-бързо си отиде ,толкова по- малко беди ще донесе на България.