Очаква се втора грипна вълна през февруари
Очакваме втора вълна на грипни инфекции, вероятно през месец февруари.
Обратно в новинатаКоментари - Очаква се втора грипна вълна през февруари | Днес.dir.bg
Коментари
В България има РЕСПИОСТИН И РЕСПИВАКС ,които са много по-ефикасни за ГРИП. Стига с дупедавството господа .
От МНЗ ни предупреждават, че е пуснат нов вирус! Как така го знаят предварително? Започнах да вярвам в 'световната' конспирация! След като нямаше, за свинския грип, нищо страшно - едва не умрях, 2 пъти ме повтори! Интересно ми кой ги пуска тия вируси и как се знае, кога ще дойдат у нас?
Ох, тъкмо се бях притеснил! Близо 2 месеца не бяхме чували за Рош и Тамифлу и щях да проверявам дали не са фалирали :-(
moje bi 6e si pomislite 4e se sheguvam,no skoro 4etoh 4e prez mart,april se o4akval i kozi grip.seriozno.nyma da se u4udy ako kajat 4e 6e ima i ku4i grip.....
Дрън Дрън... Задава се нова партида от лекарства и най-вече ТамиФлу, която трябва да пласират все пак..
Дрън Дрън... Задава се нова партида от лекарства и най-вече ТамиФлу, която трябва да пласират все пак..
ех ако имаше начин през седмица да има нов вирус, тези някой вярва ли им вече след като се разбра, че свинския вирус си е най обикновен грип, покрай който се вдигна пушилка за да си пласират залежалите ваксини
Само насила можете да ни продадете американските ваксини и да направите пачки. То това не е толкоз невероятно. Ваксинираш се, иначе пандиз.
Престанете с тези фнушения! Какго постигате с тези заглавия? Искате да ни предпазите?! НАПРОТИВ! Искате да ни държите в стрес, за да даваме пари за лекарства и за да се тормозим. Егати шибаните журналисти! Та вие сте пиари на болестите и престъпниците. Миналата година ни плашехте,че втората вълна ще е през януари,а сега хоп-февруари. Аман от врачки по тия медии.
Цитат:Прекалено дебелото облекло, когато е студено, и обратно - лекото облекло в топлите зимни дни, не влияе добре на здравето, особено на малките деца-Защо си мисля,че е точно обратното и някой е допуснал грешка в израза,според мен е:Прекалено дебелото облекло, когато е топло, и обратно - лекото облекло в студените зимни дни, не влияе добре на здравето, особено на малките