Очаква се втора грипна вълна през февруари
Очакваме втора вълна на грипни инфекции, вероятно през месец февруари.
Обратно в новинатаКоментари - Очаква се втора грипна вълна през февруари | Днес.dir.bg
Коментари
Цитат:Прекалено дебелото облекло, когато е студено, и обратно - лекото облекло в топлите зимни дни, не влияе добре на здравето, особено на малките деца-Защо си мисля,че е точно обратното и някой е допуснал грешка в израза,според мен е:Прекалено дебелото облекло, когато е топло, и обратно - лекото облекло в студените зимни дни, не влияе добре на здравето, особено на малките
Престанете с тези фнушения! Какго постигате с тези заглавия? Искате да ни предпазите?! НАПРОТИВ! Искате да ни държите в стрес, за да даваме пари за лекарства и за да се тормозим. Егати шибаните журналисти! Та вие сте пиари на болестите и престъпниците. Миналата година ни плашехте,че втората вълна ще е през януари,а сега хоп-февруари. Аман от врачки по тия медии.
Само насила можете да ни продадете американските ваксини и да направите пачки. То това не е толкоз невероятно. Ваксинираш се, иначе пандиз.
ех ако имаше начин през седмица да има нов вирус, тези някой вярва ли им вече след като се разбра, че свинския вирус си е най обикновен грип, покрай който се вдигна пушилка за да си пласират залежалите ваксини
Дрън Дрън... Задава се нова партида от лекарства и най-вече ТамиФлу, която трябва да пласират все пак..
Дрън Дрън... Задава се нова партида от лекарства и най-вече ТамиФлу, която трябва да пласират все пак..
moje bi 6e si pomislite 4e se sheguvam,no skoro 4etoh 4e prez mart,april se o4akval i kozi grip.seriozno.nyma da se u4udy ako kajat 4e 6e ima i ku4i grip.....
Ох, тъкмо се бях притеснил! Близо 2 месеца не бяхме чували за Рош и Тамифлу и щях да проверявам дали не са фалирали :-(
От МНЗ ни предупреждават, че е пуснат нов вирус! Как така го знаят предварително? Започнах да вярвам в 'световната' конспирация! След като нямаше, за свинския грип, нищо страшно - едва не умрях, 2 пъти ме повтори! Интересно ми кой ги пуска тия вируси и как се знае, кога ще дойдат у нас?