Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките
Конкурсът за разпространение на винетните стикери е осъществен при пълна прозрачност, се посочва в съобщение на пресцентъра на МРРБ.
Обратно в новинатаКоментари - Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките | Днес.dir.bg
Коментари
Това вашето дори не е плюене. То си е лигавене. К.Нинова просто е много закачливо дете и си търси закачка с някой който е по-мъж от шефа си. Съветвам го да я строи и да и отброи един на голо...
da be nqmalo tiq gi govorete na nqkoi ciganin zashtoto edinstveno te ne znaqt za kakvo stava vapros ,prestanete da ni pravite na balaci
няма и при смяната на дограмата на парламента от фирмата на мъжа й на Фидосова , вервайте ми
Абе тоя министър плевник ли беше,колиба ли беше май му е мазен курбана Девиденти раздава ,приказката и физиономията му мазна,обича май да връзва обувки
ne razbrah kide iz4ezvat parite ot VINETKITE/MINETKITe/ DETO PLA6TAME A PITI6TATA SA LUNNI KRATERI
това, че БСП повдига въпроса не означава, че не е логичен, и че не трябва да му се обръща внимание!
Днес се опитах да си купя винетка! Ходих до Агенцията Пътна инфраструктура имаше опашка около 15 човека. Стана 12ч и затвориха за почивка :) 30 мин. А колко неудобно бе предните години. Винетки имаше САМО в пощите и някои бензиностанции на почти всеки ъгъл. Тия хора как я мислят тази работа? Народа да се реди на опашки за техните винетки???
Кучетата лаят,кервана си върви.Така ще е докато кучетата спрат да лаят и направо се хвърлят да хапят.Иначе няма да я бъде.
Ха ха, пълни нещастници - и да крадат не могат кат охората ! Значи не са 50 млн. а 10 млн., цифрите били различни - а е вярно, че гаджето на премиера спечели конкурса за винетките - не съм чувал никъде в Европа банка да продава винетките на държавата, смешно е ! Смешни са и опитите на жалките гербери да прикрият явната измама ! Какво да правя като не искам крадливи комунисти или крадливи демократи - абе в тази България само крадци и лъжци ли има бе ???
Абе, за какъв конфликт на интереси става дума? Тия не са добре! Това си е любов. А за любовта всяка жертва е малка! Това другото си е чиста злоба.