Коментари - Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките | dnes.dir.bg
назад

Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките

Конкурсът за разпространение на винетните стикери е осъществен при пълна прозрачност, се посочва в съобщение на пресцентъра на МРРБ.

Обратно в новината

Коментари - Нямало конфликт на интереси в конкурса за винетките | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

DO KOGA SHTE E TAZI PROSTOTIA SAS SROKA NA VINETKITE.KUPUVAM DECEMBER GODISHNA I PAK VAJI DO KRAIA NA JANUARY-TOVA E NAHALITET DO BEZKRAI.

I DO KOGA SHTE TARPIT TAZI PROSTOTIA , KOGATO I DA SI KUPIMI VINETKA VSE VAJI DO KRAIA NA JANUARY.DECEMBER DA KUPIM GODISHNA PAK VAJI DO KRAIA NA JANUARY

DUPKI DUPKI DUPKI .TOVA E OPIT ZA NEPEDUMISHLENO UBIISTVO

Vinetki Li ?a kakvo stava vse pak s dupkite po patishtata /Niakoi sa tolkova bezotgovorni che triabva da badat podvedeni za nepredumishleni ubiistva. Dori na VHODA NA SOFIA niama i edna sviastna oboznachena mantinela .a na niakoi mesta celiat pat e samo dupki.AKO E VAV FRANCIA SHTE ZATVORIAT VEDNAGA PATIA.

Колкото повече ДАНЪЦИ И ТАКСИ, Толкова повече ДУПКИ!!!

Каква ли щеше да е реакцията на БСП ако съпругът на г-жа Масларова беше спечелил конкурса ?

Всички актове,фишове,регист на коли (ВСИЧКО СВЪРЗАНО С КАТ) минава през тази банка. - ЗАЩО ЛИ??????

Простак си, нищо ново под слънцето. Цуни задника на Станшев!

няма конфликт на интереси, има само интереси! бат боко тиквата дава тия кирливи винетки на любовницата си като подарък за Коледа бе! То дори не е грабене, а леко прекарване. Голямото грабене пада при плащанията през СИбанк, при тях минават всички държавни плащания - някаква държавна таксичка левче, + 2 лв комисион за цветелинчето. И това по 100 пъти на ден. А от винетките цветелинчето ще смъкне 3-5 лв, ама веднъж годишно. Пък най-смешното е, че банката не е нейна, а на крадлив дедо, ама него нещо го отсвириха!

честито на печелившите, а останалите кретени да лапат бахура до следващите избори

А не мислите ли, че държавата трябва да каже следното: даваме 2% комисионна, който отговаря на тия и тия условия и желае да ги продава да заповяда - има за всички! Така хем ще има конкуренция между продавачите, хем ще има винетки навсякъде. Да, но не би!!! Някой трябва да прибере едни пари без да си мърда пръста!!! Всичко останало е ясно - не е нужно някой да обяснява и да ни прави на малоумни.

това, че БСП повдига въпроса не означава, че не е логичен, и че не трябва да му се обръща внимание!

Няма и няма да има конфликт на интереси при Мен и моите хора. Точка! Така е и така ще е. Мълчите там и рупайте.

ИМА ЛИ ТУК ОЩЕ ГЕРБЕРДЖИИ И ТЕХНИТЕ ЛИЗАЧИ НА ФОРУМА, ЧЕ ДА И ТЕГЛЯ ЕДНА ТЪНКА И ДЪЛГА ДО ПРИПАДЪКА ИМ.

Значи за лукойл не може, защото били на загуба 2008 г., а новосформираните отговарят на изискванията, не защото имат добра мрежа и възможност за разпространение, а защото не са на загуба 2008. Тогава просто са нямали дейност като новосформирано сдружение. Отново методи за обикаляне на изисквания и елиминиране на конкуренцията. Защо тогава спечелилите канят загубилите за подизпълнители? Как основен не можеш да си, а подизпълнител можеш? Просто едно сдружение, което не може да се спрови с нещо, но изка да вземе едни пари от него, се възползва от близките си отношения с управляващия. После ще му мислим, как ще се оправяме с изпълнението на задълженията. Сега ще извият ръцете на пощи и бензиностанции, да продават винетки с ненормално ниската комисионна, а каквото остане за тях и каквото сами продадат с минимум усилия, си е ЧИСТА печалба, защото няма да вложат и лев за разпространение, а просто касиерките по клоновете на СИбанк ще вършат и това, без допълнително възнаграждение. И вълка /СИбанк/ сит, и агнето /Б.Борисовия бюджет на републиката/ цяло.

На мен не ми е ясно, как ги сметнаха тези 200 млн лв. като в бг има около 5 млн леки автомобила и даже да не си купят всички винетки (годишни) пак ще вземат около 300 млн, а след това ако се добявят тези от камиони и автобуси цифтата става в пъти по-голяма от смешните 200 млн изпраскани в тази статия?

Мафия. Как може да бъде предоставено разпространението на винетки на СИБанк това е не корупция а хипер корупция. Фирмата спечелила е ДЗЗД и е учредено на 02.11.2009г. Бойко Борисов даде винетките на жена си от СИБанк и приятелят си от ВИП Секюрити. Това ако мине без обществен отзвук - незнам...

Прочете отговора.Писан от юрист.Ми затова ги мразят хората тия юристи.Ще ми казва българското законодателство дава право...Абе аланкоолу кого правиш на тъпак.Има ли това дружестно структори да обхвани продажбата в цялата страна.Разбера се че комфлект формално няма защото защото тя нуе му е закона съпруга.Тя му е държанка.Но това един от обръчите от фирми ли е на Премиера.Примера от Доган.Затова не го гони.Коя е СИ банк .Ами ето още една физиономие ИВ Костов.И тоя ми ги дрънка.Гласуваш за Бойко ,печелиш Костов..В същото време ти казват 250000 нови безработни,затварят се болници,гърмят се в центъра на София.Кога ще се събудим

БЛАЖЕНИ ВЕРУЮЩИТЕ И ТЯХНО Е ЦАРСТВОТО НЕБЕСНО. НАШЕ ЗЕМНОТО ЦАРСТВО И НИЕ ДВАЖ ПО-БЛАЖЕНИ. ЗА НЕВЕРУЮЩИТЕ ГЬОСТЕРИЦАТА НА ЦЕЦКО.

Чудни хора, Ми вие какво сте очаквали,всеки защитатава свойте хора.Цветелина ще защити ,зер няма да защитава интересите на някой селски цървул ог село незнам кое си ,дето нямало каса за винетки.То ток в селото в него няма ти искаш винетки да има.Пука му на някого.Имах един мъдър шофьор.Той ми казваше.Шефе на свадба се даряват първо своитеНародна мъдрост е това.А Бойко е човек от народа.Ще дари първо своите.Пък онези по селата.Те са селяндури, дето му се хванаха на приказките.Той Бат Бойко ще ни оправи.Е да Ви оправи.

свалете си партийните очила и погледнете трезво . с винетките ни прецакват , софия е блокирана от пет сантиметра сняг , днес спряха парите на докторите , по нататък и на други професии . смешна добавка за пенсионерите , няма тринадесета заплата за държавните служители . очакват се нови 250 000 безработни и т.н. и това в рамките на ШЕСТ месеца от управлението , ами след още три години и половина ? лошият генетичен материал ще е намалял ли ? Боже , все месии си избираме , все на дявола попадаме .

Официално погледнато, ако Цветелина не му е жена, няма конфликт на интереси, но ако е законна съпруга - има. Няма какво да шикалкави.

Отговрите на въпросите ти са простички. Често се създават здружения специално за търгове и те не са непременно търговски дружества. Когато задачата е по-сложна и е нужно участието на повече от една фирма, това е нормална практика. Но тук дори и да няма конфликт на интереси все пак не е много морално - мацката на премиера да поеме търговска задача от национален мащаб. А пък когато най-ниска цена е основния критерий обикновени страдат потребителите - в случая от очевидно слабата организация на разпространение.

И в крайна сметка отново се показаха пълни кретени и тази комисия. Никой не избира само по най-ниска цена. Има и други критерии, които са важни. В случая е важни и колко обекта могат да предложат във всяко населено място. Не може да ти се наложи примерно винетка за една седмица, и ти да пътуваш до най-близкия голям град, където се продават. Билетите за автобуса плюс цената на винетката я правят безумна. Кое е по- важното: да се напълни хазната чрез плащането на по-малък процент комисионна за разпространение или всеки да има лесен достъп до винетка? И не забравяйте, че има много ползващи седмични винетки, а те не се купуват еднократно за годината. Не говоря за леките коли, там разликите в цените са малки и повечето вземат годишни.

Задавам си няколко прости въпроса: 1. Защо като изпиша в търговския регистър обявеното в статията име на победителя не излиза нищо? 2. Кои са собствениците му? 3. Какви са резултатите му от последните години и от каква дейност? 4. Ако не беше спечелило конкурса с какво би се занимавало? След конкретните отговори на тези въпроси всеки сам ще прецени прозрачно ли е било!

komuniagite mrusni vinagi sa lugali i hvurliali kal i laina po drugite.... prosto zashtoto samo tova imat v ustite si.

Днес се опитах да си купя винетка! Ходих до Агенцията Пътна инфраструктура имаше опашка около 15 човека. Стана 12ч и затвориха за почивка :) 30 мин. А колко неудобно бе предните години. Винетки имаше САМО в пощите и някои бензиностанции на почти всеки ъгъл. Тия хора как я мислят тази работа? Народа да се реди на опашки за техните винетки???

Сега ще проверяват яко за винетки.А за интересите - че той Бойко защо се бори за властта, ако не може да зарадва дамата на сърцето си.

БСП , ако искат да се пишат за реална опозиционна сеrла трябва да кажат цялата истина за Си Банка ПУБЛИЧНО, как върти целия бюджет и целия ревер и за това няма пари за заплати и нищо. Да кажат истината зd униощжението на здравеопазването което сега ГЕРБ прави след тях, за бъркането в НОИ и взимането парите му за други нужди ЗА ИГРИТЕ С ПАРИТЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ДАНЪКОПЛАТЦИ. БСП няма да им мине номера само с винетките, а да не се пишат на ощипана мома и мълчат за драгите огромни корупционни схеми на гербовото правителство, защото Брюксел ги знае. БСП де ни си играят на опозиция с подобни невинни въпросчета, като знаят как ще им бъде отговорено . ВЪПРОСЪТ ЗАВИНЕТКИТЕ НЕ Е ДОСТАТЪЧЕН! И БСП да не си въобразява, че пак ще се върне на власт със същата непроменена първобитна и криминална избирателна система, която те се научиха да въртят и подменят вота на избирателите. ideyazabulgaria.org

В това съобщение на този пресцентър и дума не се обелва за Цветелина Бориславова.Нали това е същността на критиката.Те и Батко и Братко печелеха честно конкурсите,в пълна прозрачност.

Типично българска боза, а бозаджиите са като предишните, никаква разлика, лъжливи, безсрамни и лакоми.

niama bre - pitayte barekov

Дружество за винетни стикери...хи хи че откога Си банк е дружество за стикери???

От 4 години карам кола за 350,000. Нито е застрахована, нито на преглед ходи, нито венетки копувам. Досега никой за нищо не ме е спирал. Сметнете колко мънгизи съм икономисъл. От мен бат Бойко и Цветето могат да получат само един пожарникарски маркуч 20 см.

Ако МРРБ не изчисти образа на Борислава Цветелинова ще требе да се саморазпусне/ако Бат Бою не ги саморазпръсне/.Толко коментари!!!

И аз това твърдя многократно: няма конфликт на интереси, има обичайното чисто семейно връткане на поредните някакви си 50 000 000лв. И от министерството потвърждават. Е ,само първата част на мнението ми. Някой да е очаквал друго? Нищо ново под българското слънце. Батко и Братко във варианта Борисов и Бориславова.

Типично българска боза, и бозаджиите същите като предишните

Прозрачността по никакъв начин не изключва възможния конфликт на интереси. Става дума за интереси, а не за нечестен избор. Учителката по литература като каже на сина си на другия ден за какво ще го изпитва може съвсем прозрачно и заслужено да му напише шестица - учило момчето, както всеки друг ден.

И Един Мармот завива ............. :)

НЕДОПУСТИМО Е ХОРА С КЛАВИАТУРА В РЪЦЕТЕ, НО СЪС СЪМНИТЕЛНИ ПОЗНАНИЯ ПО ГРАМАТИКА И ФОНЕТИКА НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК ДА ПРАВЯТ КОМЕНТАРИ, ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА КРИТИКУВАТ КОГОТО И ДА БИЛО. ГОСПОДА, ПОНЕ СЕ ОБРАЗОВАЙТЕ С ПАРИТЕ, КОИТО ВЗИМАТЕ.

DOGAN SHTE NI OPRAVI SAMO

PO DOBRE MASLAROVA DA GI PRODAVA NE MISLITE LI

SUPER BANKITE SHTE PRODAVAT I ZELENCHUCI AKO TRIABVA , STIGA DA E RENTABILNO

Което се построи по времето на БКП ....тези некадърници от ГЕРБ не могат и да боядисат.ПАК НИ ПРЕКАРАХА.Радвайте се Българи и Дръжте бат Бойко за шла..а (нали е пожарникар)

Хак им на тея дето гласуваха за ББ. Сега и те ще пълнят търбуха на ББ и любовница, защото и те кара коли. И не само това грабене ще бъде на фамилия ББ!

А вие пък какъв отговор очаквахте???

Как шъ има конфликт на интереси. Комунягите искат да скарат бат Бойко с Цветелинчето, като разпространяват слухове, че са в конфликт. Няма такова нещо, те ще си делят печалбите по равно, бе.

Да пресметнем като истински загубеняци...каквито ни правят. Около 70%от приходите за винетки са от годишните такива,които започват от няколко стотин лева за товарните до 60 лева за леките коли.Това прави не по-малко от 140 милиона.А сега да помислим дали тези винетки хората купуват след началото на годината .Ама нали ни вземат за риби тъпоглави,ни обясняват като на малоумници.Явно и другите им увъртания са за тъпия ,прост и доверчив платец и хранлник на властконсумиращите..

Какъв конфликт какви интереси?Единият е от марс а другият от луната.Просто случайна среща с ББ и работата станала.Пък после ще броим стотинките и другите ще ни гледат през телескопа т.е през кривия макарон