назад
По-скъп градски транспорт в София
От днес в София започва продажбата на по-скъпите талони за пътуване в градския транспорт.
Обратно в новинатаКоментари - По-скъп градски транспорт в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Новите цени отново ни изненздаха в последния момент. Не само аз, но и много мои познати разбраха за това на 3-ти януари.Отново замяната с нови билети става само на 2-3 места в дву милионния град. По тази причина събрах останките от талони на няколко познати и отидох на Възраждане за нови. Но какво се оказа. Ако представиш десет талона с 10, трябва да се доплати за още 10 талона от по 10 билета. Това е много удобно за мозъците от градския транспорт, които нямат никакво доверие на служителите си, но не е съобразено с интереса на тези които са потърпевши.