Простреляха бизнесмен в Овча Купел
Тази вечер пред жилищен блок в столичния квартал "Овча купел" бе прострелян мъж. Мястото на престъплението бе отцепено от пристигналите полицейски екипи, съобщи БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Простреляха бизнесмен в Овча Купел | Днес.dir.bg
Коментари
до П - 10 И 26 Ч;- ХА , ХА , ХА . ТИ СИ БИЛ МНОГО ОГРАНИЧЕН , БЕ ..... НАС , ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА НЯМА ЗА КАКВО ДА НИ СТРЕЛЯТ , ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧИНА , ЧЕ НЕ КРАДЕМ , НЕ ПРАВИМ ДАЛАВЕРИ , НЕ ЕКСПЛОАТИРАМЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ И НЕ ГИ КАРАМЕ ДА НИ РАБОТЯТ ЗА БЕЗ ПАРИ .ЗАЩОТО И ДЕЦАТА ВЕЧЕ ЗНАЯТ , ЧЕ В БГ , ТАКОВА ЖИВОТНО КАТО ЧЕСТЕН БИЗНЕСМЕН НЯМА . ИЛИ ЩЕ УКРИВА ДОХОДИ , ИЛИ ЩЕ ОТКРАДНЕ ОТ ОБИКНОВЕННИЯТ ЧОВЕЧЕЦ , КАТО НЕ МУ ПЛАЩА ЗАПЛАТИ , ИЛИ ЩЕ ГИ УРЕЖЕ И Т .Н . КОЙ КАКВОТО СИ ГО НАДРОБИ , ТОВА ЩЕ СЪРБА .....
А ти прочете ли предишния,не този коригиран текст на новината?Следващия път натискай по-внимателно копчетата на клавиатурата-умник(ц