Коментари - Простреляха бизнесмен в Овча Купел | dnes.dir.bg
назад

Простреляха бизнесмен в Овча Купел

Тази вечер пред жилищен блок в столичния квартал "Овча купел" бе прострелян мъж. Мястото на престъплението бе отцепено от пристигналите полицейски екипи, съобщи БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Простреляха бизнесмен в Овча Купел | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Лелей-й, щом посягат на бизнесмени, живеещи в блок!! И то в О-о-овча купел.... Дето се вика, Бе-е-еееее....!

Не е важно дали живееш в Овча купел, Бояна или другаде .Важно е в главата ти да не тече овча мисъл.

Който сопае гроб другиму сам пада в него - така казва народът глупако-злостен и още каквото ни пожелаваш и теб да те стигне.

Личи си,че живееш в ОвчаТА купел-полуграмотен и проЗд!

Бизнесмен, пък живее в Овча купел.

То май скоро ще почнат да гърмят по всички строителни предприемачи.

a be bugari kvi tia 5 firmi -nie spo edna nemoijem da se opravim -rabotia po14-184asa na den -a toi supermen

Завързала се схватка означава че може и просто да са го обирали.

В СОФИЯ-ДЪЛБОКАТА ПРОВИНЦИЯ СЪС СЕЛСКИТЕ МУ МУРАФЕТИ....

ТЪПАЦИ ТАКИВА МЛЪКВАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОЗИ ЧОВЕК ЖИВЕЕ КАТО МЕНЕ И ВАС И НЕ НИКВА МУТРА РАЗБРАХТЕ ЛИ? БИЗНЕСМЕН ТЪПАЦИ Е ЧОВЕК, КОЙТО ИМА СОБСТВЕН БИЗНЕС - КАКВО ЛОШО ИМА В ТОВА?? КАРА БУС И ЖИВЕЕ В ОВЧА КУПЕЛ НЕЩАСТНИЦИ ПРОСТИ КУХИ, СЪЩИЯ КЪСМЕТ ВИ ЖЕЛАЯ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА. НАЗДРАВЕ.

Прострелване не става току-тъй. Защо не прострелят баба Минка от Горно Нанадолнище? защото няма бизнес и кофти вземания-давания. Честито и следващият път- по точно. Да не харчи народът пари сега за операции и тъй нататък...

Куршуми се изваждат, а не изкарват. Ако правите разлика между вадя и карам. Спрете да изнасилвате езика ни като селски хамали.

Няма случайни неща !! % фирми, независимо какви !! Или не е плащал и се е оправдавал с кризата, или е зинал като ламя за още и още !!

...sheep shit...

това е-оттук нататък все строителни бизнесмени ще се гърмят!

И кво? Пет фирми, към петима в задължения, на петима им е скъсал опинците от работа - и сега БУМ. Дали трябва да става толкова грозен шум? А бе, тези от петте фирми?

каквото повикало такова се обадило а може бида би мирно седяло не би чудо видяло

Биснесмен-ът си паркирал микробуса? Аз накак си си мислих, че бизнесмените ги возят шофьори в лимузини... По света на този човек щяха да му викат занаятчия, ама друга е новината, когато гръмнат бизнесмен, нали така?

bara bum-bam-bim-bom...oh

Тия бизнесмени с по 10 фирми и дето все се гърмят ги знаем... Само че започнете да ги наричате по по-правилен начин. Направо пишете мутри или престъпници / респ. престъпен бизнес. Защото между бизнес и бизнес разликата е огромна...

Живея в Овчата Купел и го знам блок, намира се до Дайския . Невиждам кво толкова е станало, че се вдига толкова шум . Един приятел от 504блок, закла жена си преди 9г и сега го пуснаха за добро поведение . Кво ревете .

за друго не знам , ама народо е толкова изтрещял и изпростял - ето хората пускат бъзици - а половината не мот да разберат за какво стаа дума

Радост, братя! На първо място сме в Европа по остреляни ''бизнесмени''!

Гледайте новините и не се изказвайте неподготвени. Опърлила го коледна зъря. Ти в ред ли си??

Човека го е опърлила коледна заря,вие го обърнахте на атентат,наздраве.

тия бизнесменчета да се стрелят помежду си . Хич не ги съжалявам . Изиедниците на народа и крадците на родината ни - алчни дебелогъзи егоисти и експлоататори . Видовден ...

Мила ми съседке, това е Овча купел. Наскоро един полицай ми каза: оня ден спирам аз четирима и те от Овча купел и им викам: момчета кажете си кой какво е направил, а те викат нищо. Проверих ги аз и изненада, верно нищо не са направили. :)

ti normalen li si be

живея в овча купел и се очакваше някой да пострада покрай празничните стрелби. по цял ден се хвърлят пиратки, димки от балконите - ужасно е, като на война. Мисля си, че ако има стрелба с бойно оръжие никой от квартала няма да обърне внимание. Да пази Господ!

Това ще е Дънкан Маклауд ! Знаех си, че ще ме намери!

Зная го аз този жилищен блок в столичния квартал Овча кубел - нали в Овча купел (коя от всичките купели?) той е единствения жилищен блок ...

golema rabota

до П - 10 И 26 Ч;- ХА , ХА , ХА . ТИ СИ БИЛ МНОГО ОГРАНИЧЕН , БЕ ..... НАС , ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА НЯМА ЗА КАКВО ДА НИ СТРЕЛЯТ , ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧИНА , ЧЕ НЕ КРАДЕМ , НЕ ПРАВИМ ДАЛАВЕРИ , НЕ ЕКСПЛОАТИРАМЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ И НЕ ГИ КАРАМЕ ДА НИ РАБОТЯТ ЗА БЕЗ ПАРИ .ЗАЩОТО И ДЕЦАТА ВЕЧЕ ЗНАЯТ , ЧЕ В БГ , ТАКОВА ЖИВОТНО КАТО ЧЕСТЕН БИЗНЕСМЕН НЯМА . ИЛИ ЩЕ УКРИВА ДОХОДИ , ИЛИ ЩЕ ОТКРАДНЕ ОТ ОБИКНОВЕННИЯТ ЧОВЕЧЕЦ , КАТО НЕ МУ ПЛАЩА ЗАПЛАТИ , ИЛИ ЩЕ ГИ УРЕЖЕ И Т .Н . КОЙ КАКВОТО СИ ГО НАДРОБИ , ТОВА ЩЕ СЪРБА .....

EDIN PO EDIN ZA ELIN PELIN

DA SE GOTVJAT SA OPELO DRUGITE STROITELNI PREDPRIEMA4I!!!

А ти прочете ли предишния,не този коригиран текст на новината?Следващия път натискай по-внимателно копчетата на клавиатурата-умник(ц

Какво е това кубел?