Коментари - Жертвите на студа в Полша станаха 79 | dnes.dir.bg
назад

Жертвите на студа в Полша станаха 79

Студът отне живота на 79 души от началото на декември в Полша, където температурите паднаха до минус 20 градуса през уикенда.

Обратно в новината

Коментари - Жертвите на студа в Полша станаха 79 | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ристьо, релакс. Много сте нервни от ГЕРБ. Рейтинга ли ви пада, що ли?

Хайде сега очаквам с нетърпение коментарите че Борисов е виновен... Ама за международни новини не ви плащат много за да поствате глупости червени лекета...

Идиот си, знаеш нали?

при това дежурни А за Полша аз направо съм ошашавен! 79 души загинали от студ в една Европейска държава, при това по-развита и социална от нашата. Накъде отива този неолиберален свят - такава антихуманност минава всякави граници, геноцид спрямо собствения народ; толкова ли е скъпо в такива екстремни ситуации, а и въобще да се осигурят временни приюти за тези нещастници. Пълна морална разруха на властниците и патологична алчност!!

Тъп си, Ицко.

Е то в България и през лятото трянспорта закъснява с 1, 2 часа така, че не е бог знае какво :)

Имал съм възможността да се запозная с особения вид животно Поляк-бачкатор-пияни Добри, забавни хора. Които вършат пълни простотии и когато са трезви, и когато са пияни. Само в Норвегия на няколко пъти в последно време изгоряха две три къщи с пияни Поляци. Просто като инфо за другаря комунист-психар, който го обръща винаги на държава, властници и конспирации. Учудвам се че са само 79 човека за цяла Полша...навярно има много документирани, другарю тръпнещ от алчността на властниците, студа навън и разпръстнатите по цяла Полша ледени пиянски трупове. Наздраве!

Ами пила са за да се стоплят. Може ли човек да няам керемида над главата си в Европа. В 21 век. Да построят приюти.

Така ще е като се бави назначението на кризисната Желева. И все пак къде са механизмите на солидарна Европа за реакция на подобно бедствие или пак чакат бедните държави първи да се притекат на помощ????

ноу тъп си, ицко...

Сега му е времето топлофикация да щавне пак народеца, щом има такава гореща новина. Дано не ни се случва и на нас, щото и ние ще изгориме. Това от една страна ще донесе пари на погребалните фирми, ама ще постави нашите близки във финансова разруха.

Вчера съобщиха по новините, че у нас има приюти. Жал ми е много за тези хора, никой не езастрахован, еднип ден не дай си Боже всеки може да е на мястото им. Затова трябва да съчувстваме и помагаме.

ахарчо, не на всеки кръчмата му е 1)в кооперацията на първи етаж 2)има директен градски транспорт или такси до вкъщи. У нас пияндурите се качват по колите и ги четем като се размажат...

Христооо,подозрителн много си падаш по мъжкаря Борисов - щом нив клин,ни в ръкав го споменаваш. По-добре се запитай дали е случайно,че точно в Полша има толкова много загинали бездомници от студа.