Откраднатите кръвни проби били за сифилис, не за грип
Общо четири епруветки е открадната кръв в Разград - съобщиха от ОД на МВР-Разград. Оттам опровергаха първоначалната информация, че пробите са били за свински грип, предаде Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Откраднатите кръвни проби били за сифилис, не за грип | Днес.dir.bg
Коментари
Не били компютри, а компоти и не сме ги изнасяли, а внасяли! Ижурналята са ни като политиците! Пълна скръб!
Тези там са толкова задръстени, че не знаят какво ядат, а камо ли какво крадат! Като отцепени от света са - спомнете си само филма боговете сигурно са полудели - излиаз, с тези им действия, че положението там е горе долу - същото. А от какво са пробите - от свине или люде, пак не стана ясно. Коментираха само, че е някакъв индивид от Студенец. Толкова ли си нямат лаборатория в градчето? Нали скоро печелиха неви проекти, или то беше за борудване на клозетите и портиерните...Явно - лепнало се е нещо съмнителнно, ама - знае ли някой?
Сега пък - дънки. Като в оня виц - какво им има на бъбреците -камъни. А под камъните - раче... Нали скоро пак в разградско бяха напипали някакви екзотики... Сега пък - голям пакет дънки. Тези дънки за мутанти ли са предназначени? А между дънките какво ли е имало? А? Тези куриери какво правят, докато приемат пратките - е..т ли се? Малей, за едното ще изтърват заразата.
Ако са от сифилис е по-опасно от свински грип.Грипът е навсякъде,заразяваш се,пиеш лекарства и ти минава,ама другото е гадно.
Абе незнам ама май сифилиса е нищо пред тея изкуствено създадени лабораторни извергщини...
Кое е изкуствено създадено в лаборатория не разбрах само? Ако имаш предвид свинския грип, то ще да е някаква много стара разработка на някоя лаборатория от началото на века :) Стига сте писали/говорили глупости! Като се тъпчете и ви тъпчат за щяло и нещяло с антибиотици, така ще се получава. Не е нормално да се дава антибиотик профилактично или за зачервено гърло!!!
Наистина са зле по тия места държавните органи-Комунистите и турците такива поражения са нанесли там че с години ще си носят последствията.Скоро едно приятелче в скайпа ми обяснява,че негови познати се обърнали с молба да им помогне да открият съпругата на момчето.Майка и син отишли при него.Съпругата рускиня в неизвестност от три години.Аживяли истински не фиктивно.Продали имот някакъв и момчето дало парите на рускинята и тя изчезва.Та отиват тримата в полицията за чужденци и там турчин някакъв се разпореждал.Гледал дълго време в телевизора и казалче наистина има настоящ адрез тази рускиня в София но нямал право да им каже адреза.Те му обяснили,че става дума за съпругата на момчето,което навсичко отгоре имал в джобаси гражданския брак но човекът на Цецко Цветанов бил непреклонен-само съдебно разпореждане можело да му позволи да съобщи адреза.Не минал и опитът да я обявят за национално дирене,защото имало адрез в компютъра-не ставало.А рускинята била теглила кредит и понеже не го връщалакато законен съпруг момчето получило запор от заплатата си равен на месечните вноски и оставал без пари.След като не успели да се оправят отишли в друга държавна служба -общината да питат как поне има ли законен повод майката да откаже за в бъдеще постояния адрез на рускинята,понеже кутията се пълнела с досадни излишни и излагащия писма-хората коментирали снахичката.От общината поне получили достоен отговор-няма законово основание да се откаже веднъж дадено съгласие за постоянен адрес.Изходът е един-при смъртта на дееца...и познали.След няколкодневно частно издирване с помоща на моя човек-съпругат установил адреза и съседите го уведомили че жена му е убита още на 28.02.т.г.Намерил той следователя за да търси смъртен акт-вместо следователя да го открие и разпита-тази убитата твоя жена ли е ? Кога излезе от къщи...?Та няма да има скоро управия в тази държава щом и за такива работи държавният служител е гола вода...Поне проверявайте съпругите си през час по мобилния дали са наработа или къде са....