Коментари - Откраднатите кръвни проби били за сифилис, не за грип | dnes.dir.bg
назад

Откраднатите кръвни проби били за сифилис, не за грип

Общо четири епруветки е открадната кръв в Разград - съобщиха от ОД на МВР-Разград. Оттам опровергаха първоначалната информация, че пробите са били за свински грип, предаде Дарик.

Обратно в новината

Коментари - Откраднатите кръвни проби били за сифилис, не за грип | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не били компютри, а компоти и не сме ги изнасяли, а внасяли! Ижурналята са ни като политиците! Пълна скръб!