Двама души починаха след сеанс в частна клиника
Двама души починаха, а десет са в болница с отравяне след сеанс по колективна психотерапия в частна клиника в Берлин.
Обратно в новинатаКоментари - Двама души починаха след сеанс в частна клиника | Днес.dir.bg
Коментари
Вчера по немската телевизия казаха, че въпросния доктор е в някаква секта и в Интернет страницата си(на доктора или на сектата не разбрах) пишело нещо от рода на какво лошо имало в кръвосмешението и че трябвало да бъде позволено. Пишман доктора е лекувал по начин забранен в Германия, учил се бил в Швейцария, та ако се разболеете се лекувайте по-добре в България от колкото в Швейцария.
Sto na sto tova e v istochen Berlin i pri vsichki polojenia e njakoi ruski ili ukrainski moshenik nedouchil lekar
В Германия правят най-добрите машини, ама като погледнеш вместо хора си имат или прасета или роботи. А комбинацията от 2те е... берлински доктор по колективна психотерапия
До: Evropeets (21.09.2009 г. 10:38ч.) Ами, даже не е в Източен Берлин, а се е случило в Северна Корея, при комунистите. Впрочем, интересно ми е дали осъзнаваш колко си тъп?
Гусин Evropeets, съгласно теорията на вероятностите, с пълна 100 процентова достоверност, съгласно вашето изявление, може да се твърди единствено само това, че вие сте били един от пациентите на тази клиника.
Уважаеми Господа, става въпрос за специализирана клиника, работеща с наркомани, алкохолици и т.н. Вероятно пациените са приели преди това нещо несъвместимо с медикаментите или нешо усилващо действието им , но по-вероятно е сестрата да е сбъркала компонентите или дозите. Почти е изключено лекуващият лекар да си е правил експеримент или да не е знаел, какво прави.
Едно време по митингите и нас ни тъпчеха с психотропни чайове, ама никой не пукна от тях.