Двама души починаха след сеанс в частна клиника
Двама души починаха, а десет са в болница с отравяне след сеанс по колективна психотерапия в частна клиника в Берлин.
Обратно в новинатаКоментари - Двама души починаха след сеанс в частна клиника | Днес.dir.bg
Коментари
Едно време по митингите и нас ни тъпчеха с психотропни чайове, ама никой не пукна от тях.
Уважаеми Господа, става въпрос за специализирана клиника, работеща с наркомани, алкохолици и т.н. Вероятно пациените са приели преди това нещо несъвместимо с медикаментите или нешо усилващо действието им , но по-вероятно е сестрата да е сбъркала компонентите или дозите. Почти е изключено лекуващият лекар да си е правил експеримент или да не е знаел, какво прави.
Гусин Evropeets, съгласно теорията на вероятностите, с пълна 100 процентова достоверност, съгласно вашето изявление, може да се твърди единствено само това, че вие сте били един от пациентите на тази клиника.
До: Evropeets (21.09.2009 г. 10:38ч.) Ами, даже не е в Източен Берлин, а се е случило в Северна Корея, при комунистите. Впрочем, интересно ми е дали осъзнаваш колко си тъп?
В Германия правят най-добрите машини, ама като погледнеш вместо хора си имат или прасета или роботи. А комбинацията от 2те е... берлински доктор по колективна психотерапия
Sto na sto tova e v istochen Berlin i pri vsichki polojenia e njakoi ruski ili ukrainski moshenik nedouchil lekar
Вчера по немската телевизия казаха, че въпросния доктор е в някаква секта и в Интернет страницата си(на доктора или на сектата не разбрах) пишело нещо от рода на какво лошо имало в кръвосмешението и че трябвало да бъде позволено. Пишман доктора е лекувал по начин забранен в Германия, учил се бил в Швейцария, та ако се разболеете се лекувайте по-добре в България от колкото в Швейцария.