назад
Двама души починаха след сеанс в частна клиника
Двама души починаха, а десет са в болница с отравяне след сеанс по колективна психотерапия в частна клиника в Берлин.
Обратно в новинатаКоментари - Двама души починаха след сеанс в частна клиника | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Вчера по немската телевизия казаха, че въпросния доктор е в някаква секта и в Интернет страницата си(на доктора или на сектата не разбрах) пишело нещо от рода на какво лошо имало в кръвосмешението и че трябвало да бъде позволено. Пишман доктора е лекувал по начин забранен в Германия, учил се бил в Швейцария, та ако се разболеете се лекувайте по-добре в България от колкото в Швейцария.