Коментари - Двама души починаха след сеанс в частна клиника | dnes.dir.bg
назад

Двама души починаха след сеанс в частна клиника

Двама души починаха, а десет са в болница с отравяне след сеанс по колективна психотерапия в частна клиника в Берлин.

Обратно в новината

Коментари - Двама души починаха след сеанс в частна клиника | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вчера по немската телевизия казаха, че въпросния доктор е в някаква секта и в Интернет страницата си(на доктора или на сектата не разбрах) пишело нещо от рода на какво лошо имало в кръвосмешението и че трябвало да бъде позволено. Пишман доктора е лекувал по начин забранен в Германия, учил се бил в Швейцария, та ако се разболеете се лекувайте по-добре в България от колкото в Швейцария.

Към Европееца-Или син на хитлеристки доктор от лагерите

А , аз си мислех, че само Мазнейкови си убиват пациентите !