Коментари - Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци | dnes.dir.bg
назад

Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци

След като в четвъртък от "Е. ОН" спряха тока на половината Трета поликлоника по погрешка, продължават да лъсват и много други гафове на електроразпределителното дружество. Те обаче винаги са за сметка на клиентите.

Обратно в новината

Коментари - Гаф след гаф на Е.ОН с тока на русенци | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари